Логопеди та дефектологи: огляд логопедичних послуг у Вінниці

Перелік та вартість послуг корекції мовлення у медичних центрах, дитячих клубах інтелектуального розвитку та логопедичних студіях міста.

Логопеды и дефектологи: обзор логопедических услуг в Виннице

Вінниця - одне з найбільших міст України, де існує високий попит на логопедичні послуги. Логопеди та дефектологи відіграють важливу роль у навчанні дітей і дорослих, які стикаються з проблемами мовлення та комунікації. У цій статті ми розглянемо основні логопедичні послуги, що надаються у Вінниці, та оцінимо їхню ефективність.

 

Медичні центри

 

Центр-В

Відгуки та контакти "Центр-В" тут.

У медичному центрі здійснюється розробка індивідуальних методик для корекції порушень мови: ротації, шепелявості, глухого мовлення, заїкання, відкидання, заміни чи спотворення окремих звуків, затримки мовного розвитку, афазії, дизартрії, алалії. Логопед допоможе визначити, на якій стадії мовного розвитку знаходиться дитина, подолати труднощі, спричинені слабкою роботою окремих артикуляційних органів, навчить батьків спілкуватися з дитиною, яка страждає від заїкання. Також фахівець працює із дорослими, які мають порушення мови.

 

Пульс

Відгуки та контакти "Пульс" тут.

Фахівці центру працюють із дітьми, у яких спостерігаються затримки у мовному розвитку. Логопед проводить для дітей індивідуальні консультації, діагностику мовлення, практичні заняття для тренування мовного апарату, логопедичний масаж обличчя та язика, виправлення мовних порушень за допомогою інших методів.

 

Альтамедика

Відгуки та контакти "Альтамедика" тут.

У цьому закладі надається логопедична допомога для дітей. Під час першого прийому спеціаліст визначає причину затримки мовного розвитку та підбирає для дитини індивідуальну корекційну програму. Іноді можуть бути потрібні додаткові обстеження та консультації (наприклад, коли затримка мовного розвитку обумовлена патологією слуху або мовного апарату). Однак у більшості випадків проблема вирішується за кілька сеансів у логопеда і дефектолога за допомогою спеціальних вправ. Вартість прийому логопеда становить 360 грн, дефектолога – 600 грн.

 

Спеціалізовані логопедичні центри

 

Logoclub

Відгуки та контакти "Logoclub" тут.

У дитячому центрі функціонує логопедичне відділення для малюків віком від 2 до 6 років. Тут проводяться індивідуальні та групові корекційні заняття в ігровій формі. Також на базі клубу відкриті курси для батьків та майбутніх логопедів. Усі бажаючі можуть отримати методичні поради та комплекс необхідних логопедичних матеріалів для розвитку мови, попередження та подолання мовних порушень у дітей.

 

Логос

Відгуки та контакти "Логос" тут.

Послуги логопеда та дефектолога надаються тут як для дітей, так і для дорослих. Програма включає корекційні вправи, поповнення активного та пасивного словникового запасу. Вартість заняття з логопедом становить 120 грн для дітей та 130 грн для дорослих, заняття з дефектологом – 130 грн.

 

Walkie Talkie

Відгуки та контакти "Walkie Talkie" тут.

У даному логопедичному центрі проводяться заняття з дітьми від 1 року, що мають порушення звукомовлення, читання та письма, заїкання, вербальну диспраксію, синдром раннього дитячого аутизму, дизартрію, порушення слуху, синдром Дауна або за відсутності у дитини мови як такої.

 

Центри розвитку

 

Бджілка

Відгуки та контакти "Бджілка" тут.

Тут консультації з логопедом доступні для дітей віком від 3-х років. Заняття передбачають розвиток фонематичного слуху та слухової уваги, зв'язного мовлення, артикуляційної та дрібної моторики, вдосконалення пам'яті, мислення та логіки, виправлення звуковимови та корекцію прикусу.

 

Oswald

Відгуки та контакти "Oswald" тут.

Логопед проводить корекційні заняття для дітей індивідуально та у групах. Робота з кожною дитиною включає підготовчий етап, постановку звуків, автоматизацію правильної вимови, диференціацію звуків. Заняття, як правило, складається з гімнастики артикуляції, тренування мовного дихання, вправ для розвитку дрібної моторики і рухливості органів периферичного мовного апарату. Вартість одного заняття – 200 грн.

 

Дошколярик

Відгуки та контакти "Дошколярик" тут.

У центрі дитячого розвитку організуються індивідуальні заняття з логопедом-дефектологом, які включають діагностику мовного розвитку дитини, корекцію порушень мови та постановки звуків, запуск мовного процесу та розширення словникового запасу, розвиток фонематичного слуху, а також логопедичний масаж.

 

Навчалочка

Відгуки та контакти "Навчалочка" тут.

Логопедичні заняття для дітей від 2-х років проводять у групах. Залежно від причин порушення мови, дитині може бути потрібна допомога не тільки логопеда, але також дефектолога, психолога. Вартість заняття з логопедом становить 200 грн, з психологом – 250 грн, з дефектологом – 250 грн.

 

Орігамі

Відгуки та контакти "Орігамі" тут.

Логопед працює з дітьми від 4-х років. Програма спрямована на корекцію звуковимови, постановку, диференціацію та автоматизацію мовних звуків, збагачення словникового запасу дитини, розвиток артикуляції, фонематичного слуху та дрібної моторики. Заняття відбуваються у індивідуальному форматі.

 

Смайл

Відгуки та контакти "Смайл" тут.

У даному логопедичному центрі діти від 2,5 років мають можливість відвідати індивідуальну консультацію, де фахівець допоможе відкоригувати вимову звуків, зміцнити м'язи апарату артикуляції, натренувати мовленнєве дихання і дрібну моторику. Також для дітей доступний груповий курс логоритміки.

 

Амадея

Відгуки та контакти "Амадея" тут.

Програма даної логопедичної студії спрямована на те, щоб поповнити словниковий запас дитини, покращити вміння на слух сприймати та розрізняти звуки, навчити утворювати слова, правильно формувати закінчення та легко об'єднувати слова у речення. Усі заняття відбуваються в ігровій формі. Тут приймають дітей від 1,5 року.

 

Інші установи

Автор статті - "Година Тетяна"

Найкращі статті