Статистика відвідування сайту довідки ТОП 20 у перший місяць війни

Статистика посещения сайта справочника ТОП 20 в первый месяц войны

Довідка ТОП 20 ділиться своєю статистикою відвідування та пошуків за період війни порівняно до лютого для того, щоб побачити тенденції, які є на локальному ринку. Заздалегідь наголосимо, що показники далекі від довоєних. Однак, є позитивна тенденція, особливо у західних та центральних регіонах, де не ведуться активні бойові дії.  

Тепер трішки детальніше.

 

ТОП 10 популярних рубрик

З 1 березня по 3 квітня 2022 року по містах незалежно від регіону найпопулярнішими є: державні лікарні, приватні клініки, стоматології, ветеринарні й зоомагазини, телебачення та інтернет, АЗС і ГАЗС.

 

Відвідування сайту

Кількість унікальних сеансів користувачів по відношенню до лютого суттєво впала -48%. Однак починаючи з 12 березня в загальному по сайту почався ріст у 11% щотижня. 

Детальніша статистика потижнево по всій території України:


Якщо дивитись у регіональному розрізі, то найбільше постраждали східні, південні та північно-східні регіони. Там кількість сеансів за цей період відновилася на 37% від показників відносно лютого. А ось у центрі та на заході на 70%. Для наочнішого порівняння показників ми брали дані по кількості унікальний сеансів:

  • за тиждень до початку війни - 14-20 лютого
  • тиждень після оговтання від першого шоку - 7-13березня
  • і останній робочий тиждень - 28 березня - 3 квітня

 

Активність локального бізнесу

Власники бізнесу, в яких фірми та компанії змінили формат роботи під час війни, можуть власноруч відредагувати свою сторінку, змінити графік роботи на сайті бізнес-довідки top20.ua, номера телефонів та іншу інформацію. Клієнти компаній теж можуть коригувати інформацію про ту чи іншу компанію. 

Отож, якщо ви власник бізнесу або клієнт компанії:

  1. Знайдіть свою компанію і поставте їй статус роботи самостійно. 
  2. Напишіть на пошту [email protected]
  3. Або заповніть цю форму https://forms.gle/ZDS94fZV5mzAzMUw7.

Зараз на сайті відмічено як працюючі 17 341 компанія. Кількість відгуків від користувачів та змін від власників компаній зменшилась відносно лютого. 

 

 

Отже, ринок ще не оговтався, але повільно приходить у себе. Тому локальний бізнес, особливо на заході та у центрі країни має всі можливості для розвитку. Активність шукачів хоч і зменшилась, але не зникла і поступово відновлюється. 

Обов‘язково переможемо 🇺🇦 !

Автор статті - "Хлипавка Поліна"

Найкращі статті

Мова