Ria.media

RIA Media — найбільша регіональна медіа компанія в Україні, яка допомагає вирішувати маркетингові завдання локального бізнесу. Працюючи в проектному форматі, використовуючи як глобальні платформи так і власні медіа, вибудовують рекламні кампанії, спрямовані на досягнення бізнес-цілей клієнтів.

20minut.ua

Найпопулярніший інформаційний сайт у Вінниці та Тернополі (20minut.ua). Щодня на сайтах публікуються новини в сфері культури, політики, світського життя, освіти, здорового способу життя. Кожен читач може поділитися своєю думкою чи поглядом на світ, опублікувавши власну новину.

Vsim.ua

Найпопулярніший інформаційний сайт у Хмельницькому (vsim.ua). Щодня на сайтах публікуються новини в сфері культури, політики, світського життя, освіти, здорового способу життя. Кожен читач може поділитися своєю думкою чи поглядом на світ, опублікувавши власну новину.

Moemisto.ua

Це повна афіша, де є багато тематичних рубрик з анонсами заходів міста: концерти, вистави, кіно, дітям, навчання, спорт, виставки, відпочинок, розіграші, шопінг, вечірки, подорожі, суспільні події. Кожен анонс — це окрема сторінка з детальною інформацією про захід: дата, адреса та місце проведення, детальна програма, фото та відео від організаторів події, можливість купити квитки онлайн чи зареєструватись.

МійЦукровий

МійЦукровий — інформаційний ресурс, на якому сконцентровано максимум корисної інформації про цукровий діабет, а також величезна спільнота друзів-однодумців, які діляться своїми знаннями, дають поради, засновані на власному досвіді боротьби із захворюванням. Також на сайті розміщено всі випуски яскравого журналу про діабет «СахарОК», які можна скачати безкоштовно

Run.vn.ua

"Вінниця Біжить" щорічний забіг, який проводиться у Вінниці з 2015 року. Відбувається у трьох дистанціях: напівмарафон — 21,095 км; четвертинка — 10 км; міні-марафон 4,2 км.

Сontextsisters.com

Context Sisters – це Digital agency повного циклу. Займається розробками маркетингових стратегій для бізнесу, створенням та підтрикою сайтів (лендінг, каталог, тощо), запуском контекстної реклами, таргету в Facebook / Instagram, розміщення книг на Google Play.

Auto.ria

AUTO.RIA - це автобазар, на якому продається 1400 автомобілів кожного дня. З 2014 року сайт слугує майданчиком для розміщення оголошень від приватних осіб і компаній про купівлю / продаж нових автомобілів та автомобілів із пробігом.

Dim.ria

DIM.RIA — сайт з продажу та оренди всіх типів нерухомості від приватних осіб, забудовників та агентств нерухомості. Основним сервісом сайту є оголошення про продаж та оренду нерухомості. Інспектори сайту особисто відвідують об’єкти для їх перевірки. Крім цього на сайті ви знайдете каталог ріелторів, агентств нерухомості та компаній-забудовників.

Ria.com

RIA.COM — портал оголошень, на якому швидко продають та легко купують з величезним вибором товарів і послуг (запчастини, дитячі товари, канцтовари, тварини, література, одяг і взуття, тощо). Зручний пошук по областям і містам з простою реєстрацією.