Коледжі, училища, технікуми Житомир

Рейтинг кращих коледжів, училищ, технікумів в Житомирі по відгукам житомирян

Сьогодні багато молодих людей розуміють важливість навчання для облаштування свого життя. Воно допомагає не тільки отримати професію для заробляння грошей, але і відкриває інші можливості. Людина знайомиться з новими людьми, знаходить, чим може бути корисною соціуму, розвивається... Показати ще

Сьогодні багато молодих людей розуміють важливість навчання для облаштування свого життя. Воно допомагає не тільки отримати професію для заробляння грошей, але і відкриває інші можливості. Людина знайомиться з новими людьми, знаходить, чим може бути корисною соціуму, розвивається сама. Але не всі бажають присвятити своє життя науці або витратити кілька років на навчання в інституті чи академії. Багато людей вибирають середню освіту в Житомирі як старт - після диплома можна вже працювати і отримувати гроші, а при бажанні - продовжувати вчитися за індивідуальним графіком або на заочному відділенні.


Придбати перший диплом і спеціальність пропонують в Житомирі коледжі, професійні училища та технікуми. Багато людей не знають, яка різниця між цими закладами і чи є вона взагалі. Давайте розберемося.


Поступати можна в коледжі після 9 класу (в Житомирі їх багато). Програми закладу побудовані навколо переважно теоретичних занять, так як припускають подальше навчання у ВНЗ вищої акредитації, переважно в тому, до якого належить коледж.


Технікуми привабливі тим, що у них курс навчання не настільки тривалий, а акцент робиться на практичні заняття. Студент, який отримав диплом, зможе відразу почати працювати за своєю спеціальністю - як робочою, так і інтелектуальною. Навчальний процес мало відрізняється від школи, а студентами можуть бути школярі, які закінчили 9 класів.


Училища, відгуки в Житомирі про які бувають різними, також приймають на навчання після 9 класу або після 11 класів. Диплом видають після декількох років вивчення теорії і практики, відвідування лекцій, практик, успішних здач сесії.


Куди піти вчитися в Житомирі? Вибір величезний, але майбутній студент повинен визначитися з професією, закладом, умовами навчання в обраному ВНЗ, розміром оплати і іншими нюансами, які мають місце. Наш сайт ТОП 20юа стане хорошим помічником при плануванні навчання в місті, так як тут розміщений перелік навчальних закладів, їх адреси та контактні дані, графіки роботи приймальних комісій, список спеціальностей і відгуки студентів та їх батьків і т.д.

5.0
43 відгука
Закінчила ЖМУ в 2007році в класі викладача Клименка О.П. Отримала гарну підготовку і продовжила навчання в музичній акад...
4.1
10 відгуків
  • done приватні ВНЗ
  • done приватні технікуми
Один з кращих закладів фахової передвищої освіти Житомирської обласної, в якому готують фахівців будівельної галузі
4.8
4 відгука
Очень миленькое училище,хорошие преподаватели
4.5
4 відгука
Які предмети потрібно здавати для вступу після 9 класу на туризм?
Житомирський професійний ліцей сфери послуг фото
5.0
2 відгука
Шикарное место для обучения ,отличные преподаватели и мастера
4.3
3 відгука
  • done приватні технікуми
Учиться можно, преподаватели нормальные, но столовая мне не по нраву
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
4.3
3 відгука
  • done приватні ВНЗ
Славетний навчальний професійний фармацевтичний заклад.
2.9
16 відгуків
  • done приватні ВНЗ
Посещали курсы - ребенку понравилось. Появилось желание учиться. Преподаватели хорошие, рабочий коллектив тоже. Подали д...
2.8
17 відгуків
Посещали курсы - ребенку понравилось. Появилось желание учиться. Преподаватели хорошие, рабочий коллектив тоже. Подали д...
5.0
1 відгук
Рекомендую всім хто бажає отримати посвідчення водія, приходьте на навчання саме сюди
3.0
6 відгуків
Хороший заклад для отримання професії
3.0
2 відгука
  • done приватні ВНЗ
  • done приватні технікуми
Один з найкращих закладів для учнів, які бажають здобути професійну освіту.
1.0
2 відгука
  • done приватні технікуми
Опять пустие розговоры с концами не свести концы нас учат жизнь чесной старинец и благородству мастеры
0.0
0 відгуків
Організація конференцій,курсів підвищення кваліфікації.
0.0
1 відгук
  • done приватні ВНЗ
  • done приватні технікуми
В учебном комбинате в Житомире все на высшем уровне! Спасибо!
0.0
0 відгуків
Робітнича професія для учнів 9-11 класів ЗНЗ: швачка,столяр,секретар,водій.
0.0
0 відгуків
Професійна підготовка поліцейських інспекторів,кінологів.
0.0
1 відгук
(Перекладено сервісом Google) нормально (Оригінальний відгук) Нормально