Коледжі, училища, технікуми Тернопіль

Рейтинг кращих коледжів, училищ, технікумів в Тернополі по відгукам тернополян

Освіта необхідна людині, щоб вона могла знайти своє місце в суспільстві, а також могла забезпечувати себе і своїх рідних. Не всі прагнуть здобути вищу освіту, закінчувати інститути, університети й академії. Щоб почати заробляти цілком достатньо диплома про загальну середню... Показати ще

Освіта необхідна людині, щоб вона могла знайти своє місце в суспільстві, а також могла забезпечувати себе і своїх рідних. Не всі прагнуть здобути вищу освіту, закінчувати інститути, університети й академії. Щоб почати заробляти цілком достатньо диплома про загальну середню освіту, який видають всілякі коледжі, училища, технікуми. Всі вони беруть в студенти після закінчення дев'яти класів школи, але різниця між ними є і її необхідно знати, перш ніж вчорашній випускник подасть документи в такий заклад.

Коледжі після 9 класу. Програма цих навчальних закладів орієнтована на поглиблене вивчення теорії. Досить часто вони працюють від певного ВНЗ і готують студентів до подальшого навчання в ньому. Випускникам коледжу надаються певні пільги під час вступу до материнський ВНЗ. Навчання проходить у формі лекцій, семінарів, практикумів, студенти здають сесії, а триває воно на рік довше, ніж в технікумах. Перші навчальні заклади такого типу з'явилися в Україні після розвалу СРСР.

Технікуми орієнтовані більше на придбання студентами практичних навичок. Найчастіше в них можна отримати диплом робітничої професії, але нерідко пропонуються і інтелектуальні види праці (бухгалтерія, менеджмент, програмування). Навчання триває від трьох років, а за своєю структурою воно більше нагадує шкільну програму.

Багато школярів після закінчення 9 класу вибирають училища, відгуки про які дають уявлення про якість навчання в них. в Тернополі діють професійні, аграрні, технічні, спеціальні (корекційні), технічні училища закритого типу, так що вибрати є з чого.

Як вибрати училище, коледж чи технікум для навчання після 9 класу? Необхідно визначитися з майбутньою професією, вирішити, чи буде достатньо середньої освіти чи є бажання продовжувати її далі. Не останнім аргументом є складність вступу в певний заклад (конкуренція на місце), вартість навчання, наявність гуртожитку (для іногородніх) і т.д.

На сайті ТОП 20юа можна знайти адреси, контакти та іншу інформацію про всі навчальні заклади Тернополя, в яких можна отримати професійне середню освіту.

5.0
5 відгуків
Класні фахівці! Передусім заслужений діяч мистецтв України Ю.В. Кіцила!
Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж фото
4.4
5 відгуків
  • done приватні ВНЗ
  • done приватні технікуми
Найкраще місце щоб здобути знання
Приватний фаховий навчальний заклад «Медичний коледж» фото
4.5
4 відгука
  • done приватні ВНЗ
  • done приватні технікуми
Самий кращий мед. Закладах в м. Тернополі.
5.0
2 відгука
  • done приватні ВНЗ
  • done приватні технікуми
Хороший навчальний заклад , завжди підтримають та допоможуть
5.0
1 відгук
Вчать дітей, різним професіям.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
5.0
1 відгук
Місце моєї роботи. Там працють профі.
3.0
2 відгука
Абсолютно не доступне для людей з Інвалідністю
Галицький коледж ім. В. Чорновола фото
2.5
4 відгука
  • done приватні ВНЗ
Галицький коледж - кидалово!!! Нерозумію, як можна було набирати студентів на спеціальності які не акредитовані в них....
0.0
4 відгука
  • done приватні технікуми
Коледж жахливий, взагалі не отоплюється, дуже холодно, адміністрація в товарознавчому жахлива, та трійця свята, Задаянюк...
0.0
0 відгуків
Професійне технічне училище №11 запрошує на навчання за спеціальностями: косметик...
0.0
3 відгука
(Перекладено Google) Невелике училище. Вчуся вже 4 курс. По суті, то скаржитися нема на що! Викладачі дають багато інфор...
0.0
1 відгук
Прекрасні викладачі, які дають хороші знання. Панує атмосфера родинного затишку.
Мова