Як додати компанію в м. Вінниця

Ви готові розмістити картку Вашої компанії на нашому сайті?

  • Щодня сотні користувачів шукають інформацію про різноманітні послуги на top20.ua та залишають свої відгуки. Залучайте потенційних клієнтів та вкажіть про себе якомога більше інформації.
  • Якщо Ви хочете збільшити пріоритет своєї компанії, скористайтесь платними пакетами. Вони збільшать кількість клієнтів та виділять від конкурентів.
  • Сайт top20.ua займає високі позицій у пошуковій видачі, що приносить вам більше клієнтів.

Зареєструвати свою компанію на сайті top20.ua дуже легко. Напишіть, хто ви: керівник, працівник чи звичайний користувач. Залиште, будь ласка, своє ПІБ та телефон. Якщо раптом інформація на сайті відображатиметься не вірно, менеджеру сайту top20.ua  буде легше зв'язатись з вами.

Напишіть назву вашої компанії. З випадаючого списку оберіть потрібну категорію, далі підкатегорію. Вони відображають тип вашої діяльності. 

Заповніть свої контактні дані (сайт, e-mail, місто, вулицю, номер будинку, телефон, графік роботи). Тоді користувачі легко та просто зможуть вас знайти та зв’язатись для вирішення різноманітних питань.

Якщо ваша компанія має декілька контактних номерів чи адрес – натисніть кнопку додати і з’явиться додаткове поле для ведення даних.

Сторінка вашої компанії у соціальній мережі значно підвищує лояльність користувачів. Задумайтесь, адже понад 27 мільйонів українців проводять свій час там щодня. Додайте посилання на вашу сторінку, якщо ви маєте якусь. 

Залишіть коротко інформацію про діяльність своєї компанії, чим Ви вирізняєтесь від інших, які маєте послуги чи переваги. Орієнтовний обсяг тексту від 500 символів з пробілами. Текст обов’язково має бути унікальним, тобто не копіюватись з інших ресурсів у мережі інтернет. Якщо цей критерій не виконаний, Ваша інформацію буде промодерована контент-менеджером top20.ua. Ми не публікуємо тексти, що зустрічаються в інтернеті на інших сторінках)/

Ви можете завантажити свій логотип, від 4 до 6 фотографій компанії / продукту чи відео з каналу YouTube. Пам’ятайте, що інформація краще сприймається візуально. Також є можливіть додати прайс компанії. 

Натискайте кнопку "додати компанію" для завершення реєстрації.

Вітаємо! Ваша компанія додана та з’явиться на сайті протягом тижня після модерації контент-менеджером top20.ua.


Ознайомтесь с тарифними планами та оберіть варіант найбільш відповідний Вашим цілям на сторінці "реклама на сайті"

Якщо у вас виникли запитання, команда сайту top20.ua завжди поруч. Ви можете легко змінити не актуальну інформацію чи придбати рекламний пакет. Опишіть суть проблеми у розділі «Зворотній зв'язок» чи звертайтесь на пряму за телефоном (098) 561 22 21 адміністрація сайту чи e-mail [email protected]

Починайте розвиватись разом з top20.ua прямо зараз!

Мова