Огляд сервісів доставки питної води у Вінниці

Вартість доставки питної води до дверей будинку, офісу або громадського закладу, наявність знижок для оптових покупців, умови замовлення.

Обзор сервисов доставки питьевой воды в Виннице

У сучасному світі, коли турбота про здоров'я та екологію стає дедалі актуальнішою, багато людей вважають за краще пити тільки якісну питну воду. Однак, не завжди є можливість купити її в магазині або принести з дому. У таких випадках на допомогу приходять сервіси доставки питної води. У даній статті ми розглянемо огляд сервісів доставки питної води у Вінниці, дізнаємося про вартість доставки до дверей будинку, офісу або громадського закладу, наявність знижок для оптових покупців і умови замовлення.

 

Подільська

Відгуки та контакти "Подільська" тут.

Вода доставляється в будинки, офіси, школи чи будь-які громадські місця. Мінімальне замовлення – 2 бутлі води на одну адресу. Об'єм одного бутлю становить 18,9 л. Ціна за бутель по місту – 58 грн, по Вінницькій області – 68 грн. Доставка безкоштовна.

 

Аква де Віда

Відгуки та контакти "Аква де Віда" тут.

Компанія займається продажем води, а також кулерів, насосів, підставок, диспенсерів, кави та чаю, паперових рушників, серветок, паперових стаканчиків. При замовленні менше 2 бутлів води або товарів на суму менше 200 грн доставка по Вінниці та Вінницькій області складає 20 грн, в інших випадках доставка безкоштовна. Об'єм одного бутлю – 18,9 л. Можлива також доставка води у пляшках об'ємом 1,5 л.

 

Аляска

Відгуки та контакти "Аляска" тут.

Доставка води здійснюється по Вінниці та Вінницькій області у бутлях по 18,9 л та у пляшках різного об'єму. Вартість одного бутлю води становить 90 грн. Також компанія пропонує підлогові та настільні кулери, обладнання для системи подачі води, одноразовий посуд та паперову продукцію для дому та офісу. Якщо замовлення зроблено на суму понад 200 грн, доставка здійснюється безкоштовно. Кур'єр доставляє товар вище 9-го поверху лише за наявності ліфта.

 

Арктика кристал

Відгуки та контакти "Артика кристал" тут.

Замовити воду можна з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 18:00 та в суботу з 8:00 до 14:00. Час доставки визначається індивідуально. Вартість одного бутлю об'ємом 18,9 літрів складає 65 грн, при замовленні 2-х бутлів – 60 грн, при замовленні 2-х бутлів у суботу – 50 грн. Також компанія реалізує помпи та кулери для води.

 

Вода Монастирська

Відгуки та контакти "Вода Монастирська" тут.

Компанія здійснює доставку води в офіси, будинки та заклади громадського призначення, а також займається продажем кулерів та помп для води. Перше замовлення має бути зроблене на суму не менше 400 грн (з них завдаток 120 грн + 30 грн за один бутель). Надалі мінімальне замовлення – не менше двох бутлів об'ємом 18,9 л.

 

Аква

Відгуки та контакти "Аква" тут.

Артезіанська питна вода доставляється у бутлях об'ємом 18,9 л. Мінімальне замовлення – від 2-х бутлів. Вартість залежить від кількості замовлених бутлів та особливостей води. Ціна звичайної очищеної води складає 59 грн за бутель, при замовленні 10-19 бутлів – 57 грн, 20-49 – 53 грн, 50-99 – 51 грн, від 100 бутлів – 48 грн. Ціновий діапазон йодованої води становить від 72 до 89 грн за бутель.

 

Вінницька

Відгуки та контакти "Вінницька" тут.

Для отримання води в день замовлення, необхідно зателефонувати або оформити заявку на сайті до 12:00. Доставка здійснюється безкоштовно. Мінімальне замовлення – 2 бутлі, вартість складає 100 грн. За першого замовлення покупець отримує 2 бутлі за ціною однієї – за 55 грн. Також необхідно внести заставу за тару у розмірі 200 грн. Надалі порожні тари замінюються на нові та оплачується лише вартість води. Також тут можна придбати помпу, підлоговий кулер та настільний диспенсер для води.

 

Aqua Puls

Відгуки та контакти Aqua Puls тут.

Доставка питної води здійснюється в будь-який район Вінниці та передмістя. Покупець отримує воду в день замовлення. Вартість одного бутлю – 40 грн, при замовленні від двох – 30 грн, для оптових покупців надається додаткова знижка. При першому замовленні клієнт вносить заставну вартість за бутель, при повторному замовленні оплачується лише вода.

 

Аквавіта плюс

Відгуки та контакти "Аквавіта плюс" тут.

Компанія займається доставкою мінеральної сильногазованої води у пляшках об'ємом від 0,5 до 1,5 л, мінеральної негазованої води у пляшках від 0,5 до 5 л, а також очищеної артезіанської питної води у бутлях 18,9 л. Крім того, в асортименті є солодкі газовані напої: "Лимонад", "Дюшес", "Буратіно".

 

Небесна Криниця

Відгуки та контакти "Небесна Криниця" тут.

Щоб отримати воду в день замовлення, необхідно оформити заявку до 10:00. Вартість води за бутель об'ємом 18,9 л становить 129 грн, за пляшку 0,5 л – 10 грн, 1,5 л – 15 грн. Доставка води у пляшках здійснюється при замовленні щонайменше однієї упаковки. В одній упаковці міститься 6 пляшок об'ємом 1,5 л або 12 пляшок об'ємом 0,5 л.

Автор статті - "Година Тетяна"

Найкращі статті