Як залишити відгук на сайті в м. Львів

Як залишити відгук?

Залишити свій відгук про компанію на сайті не складе зусиль. Ось зручне покрокове керівництво, як поділитись з оточуючими своєю точкою зору. 

1. Для того, щоб відповісти на відгук клієнта на сайті ТОП 20.ua, необхідно зайти на обрану картку компанії і натиснути на кнопку "додати відгук" тут

або тут

2. Заповніть форму відгуку:

3. Далі з’явиться вікно “Авторизація”. Оберіть пункт увійти через соцмережі або “через e-mail”. 

Якщо ви не зареєстровані на сайті, то введіть ім'я, емейл та дату народження, яка буде слугувати паролем.

Якщо ви вже зареєстровані на сайті, то заповніть всі поля, які були вказані при першому вході. 

Якщо ви не пам'ятаєте ім'я та дату народження, які вказували при реєстрації - введіть, будь ласка, емейл і клікніть на кнопку "Нагадати дані на е-мейл".

4. Також ви можете увійти на сайт перед тим як залишити відгук. Для цього натисніть на кнопку “Увійти” і виконайте дії вказані вище. 

 

Як залишити коментар відгук як користувач або від імені компанії?

Для відповіді на відгук натисніть на кнопку "відповісти" під відгуком. Далі виконайте аналогічні дії, як при залишені відгуку.

Якщо ви реєструєтесь через соцмережі підтягнеться ім'я, яке вказане на сторінці.

Якщо ви реєструєтесь через емейл, підтягнетсья ім'я, яке ви вказували у полі "ім'я".

Відповідь з логотипом та від імені компанії відбувається на комерційній основі.

 

Правила розміщення відгуків

Дозволяється:

 • Залишати відгуки, які описують досвід отримання клієнтського сервісу, навіть якщо вони не купували товар чи послугу (наприклад, консультація у магазині). Давати оцінку телефонної розмови, якщо була отримана консультація працівника компанії у питаннях пов’язаних з отриманням послуг чи товарів тощо.
 • Додавати підказки, клієнтський досвід чи інформацію, корисну при виборі компанії (наприклад, рекомендація конкретної страви тощо)
 • Писати Відгуки та враження за маленьких дітей чи людей похилого віку, що не можуть самі скористатись Сайтом. За умови, що вони були учасниками взаємодії з компанією.

Забороняється: 

 • Використання самореклами. Забороняється використання Відгуків для рекламування, просування чи підтримки інтересів конкретної компанії, публікувати рекламні посилання на особисті блоги, сайти, канали; публікувати той самий текст кілька разів або писати різні Відгуки з одного профілю (з інтервалом менше, ніж три дні), писати Відгуки про одне місце з різних Облікових записів. Адміністрація Сайту має право подати запит на підтвердження фактів (чек, виписка) правдивості позитивного чи негативного Відгуку Користувачу, якщо є підозра на його фейковість. У разі непідтверження – Відгук видаляється. Також Відгук підлягає видаленню, якщо його залишено із метою вимагання винагороди від компанії.
 • Спам. Забороняється публікувати замість Відгуків некоректну інформацію. Наприклад, підказки про пароль від wi-fi, різноманітну довідкову інформацію або те, що не відноситься до послуг компанії, обговорення особистих стосунків працівників. 
 • Написання інформації, яка не стосуються теми. Забороняється публікувати Відгуки, що ґрунтуються на враженнях інших людей, або не стосуються місця, про яке ви пишете.
 • Залишати Відгуки з незаконним вмістом або посиланнями на нього. Наприклад, пропаганда наркотиків, обговорювання їх виготовлення чи вживання.
 • Залишати Відгуки не засновані на власному клієнтському досвіді: описання ситуації зі слів друзів, знайомих та третіх осіб, висновки про роботу компанії, що базуються на рекламних матеріалах чи ціновій політиці. 
 • Заборонена публікація Відгуків, які містять особисті дані чи конфіденційну інформацію інших осіб: дані кредитних карток, державні ідентифікаційні номери, інформацію з посвідчень водія, скани паспортів, інформацію з медичних карток чи інших персональних даних працівника чи клієнта компанії. Допускається публікація прізвища чи імені Користувача, якщо це представник компанії.
 • Забороняється публікувати будь-які матеріали, що закликають до порушення дійсного законодавства України. Заклики до насильницької зміни чи поваленню конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики щодо поділу державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до підпалу, знищенню майна, захопленню будівель і споруд, насильницькому виселенню громадян; заклики до агресії чи розпаленню воєнного конфлікту, розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його скоєння. Стимулювати й підтримувати публічні політичні дискусії. Переходити від основної теми обговорення на взаємні образи чи напади. Забороняється збуджувати ворожість за національністю, расовою приналежністю, релігійною конфесією, громадянською позицією. Не використовуйте висловлювання непристойного характеру, а також образливі й лайливі слова.
 • Залишати відгуки про компанію як про роботодавця (для цього є спеціальні job платформи).
 • Створювати Обліковий запис для інших осіб без їх дозволу. Використовувати ім'я якого-небудь Користувача з наміром видати себе за нього.
 • Видаляються Відгуки Користувача авторизованого за допомогою одноразових сервісів-емейлів, наприклад, такі @wimsg.com, @emailo.pro,  @p33.org, @yomail.info​ тощоі. Також можуть видалятись Відгуки залишені з емейлів, що мають незрозумілі/неправдиві імена. Наприклад, "Thebonybony", "alkozews", "bbarabanoff", "m_nat", "metalocentr" тощо. А також, Відгуки, де ім'я Користувача на Сайті не відповідає з імені вказаному в емейлі.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за Відгуки, залишені Користувачами та не видаляє будь-які Відгуки (в тому числі негативні), крім випадків передбачених Правилами.

Відповідальність за зміст Відгуку несе Користувач, який розмістив його і який, згідно з Законом України «Про авторське право та суміжні права», є автором відповідного інформаційного повідомлення (Відгуку). Автор Відгуку несе тягар доведення достовірності й правдивості Відгуку, в разі оскарження Відгуку в суді. Також у відповідності зі статті 30 Закону України «Про інформацію» оціночні судження не можуть спростовуватися або доводитися, оскільки є особистою думкою автора Відгуку: «відповідати» або «не відповідати» дійсності можуть тільки фактичні обставини. Адміністрація Сайту не є судовим органом і не уповноважена розглядати суперечки між Користувачами (тобто муж компанією та клієнтом цієї компанії).

На Сайті немає системи попередньої Модерації. Це означає, що Відгуки публікуються одразу після написання перевіряються модератором). Виходячи із принципової неможливості перевіряти достовірність і правдивість інформації у відгуці, Адміністрація Сайту оцінює Відгуки за критеріями добросовісності, відповідності вимогам чинного законодавства України та наявності або відсутності порушень чинного законодавства України.

На Сайті розміщуються Відгуки зі сторонніх ресурсів, а саме: Tripadvisor, Foursquare та Google Business Profile. Адміністрація Сайту має за собою право видаляти Відгуки, що суперечать правилам.

Автор Відгуку має принципове право відкликати Відгук або змінити його зміст – для цього зверніться на пошту [email protected]

Якщо ви власник компанії, і впевнені, що Відгук на Сайті має необґрунтований характер – зверніться на пошту [email protected].