Продаж та оренда спецтехніки Житомир

Рейтинг кращих магазинів спецтехніки в Житомирі по відгукам житомирян

Всіляка спец техніка в Житомирі використовується дуже широко. Під цією загальною назвою розуміють особливі техзасоби, здатні виконувати специфічні завдання. Своє застосування вона знаходить в сільськогосподарській галузі, будівництві будинків, прокладанні доріг та інших... Показати ще

Всіляка спец техніка в Житомирі використовується дуже широко. Під цією загальною назвою розуміють особливі техзасоби, здатні виконувати специфічні завдання. Своє застосування вона знаходить в сільськогосподарській галузі, будівництві будинків, прокладанні доріг та інших видах діяльності, тобто там, де не може впоратися звичайна техніка. Для зручності і оперативності переміщення таку спецтехніку часто встановлюють на автомобільну базу.


Спецтехніку можна поділити на кілька категорій залежно від характеру робіт, які вона виконує, а також від сфери застосування.

 

  • Сільськогосподарська техніка Житомира працює на угіддях, у садах, на скотних фермах. З її допомогою виконують посадку рослин, їх обробку, збір врожаю, прибирання, доїння, годування. Це трактори, міні трактори, сівалки, косарки, комбайни, доїльні апарати та інше.
  • Будівельна техніка в Житомирі задіяна при спорудженні будь-яких об'єктів (доріг, будівель) і вона полегшує, а також прискорює виконання багатьох робіт, робить їх більш якісними. Найбільш затребуваними в Житомирі є екскаватор, підйомний кран, маніпулятор, навантажувач, бетономішалка, грейдер, каток.
  • Підйомна спецтехніка призначена для підйому вантажів на висоту на будмайданчиках, для проведення розподілу товару, розвантажувально-завантажувальних робіт в логістичних центрах і транспортних вузлах. Найчастіше в Житомирі використовують автокран, підйомний стіл, гідроліфт і т.д.

Дуже активним є продаж тракторів (трактор Синтай в Житомирі дуже популярний), в тому числі і міні-тракторів для виконання невеликого обсягу робіт і для використання при обмеженому просторі (для прибирання вулиць, косіння міських газонів, очищення тротуарів від снігу) і в приватному господарстві.

 

Вартість спеціальних технічних засобів досить велика, та й обслуговування їх обходиться недешево. Крім того, для роботи на будь-якій спецтехніці мало мати права на водіння автомобільного транспорту. Необхідно отримати спеціальні права, які видають після попередньої підготовки. Тому компанії, яким нечасто доводиться мати справу з такими машинами, беруть їх в оренду разом з машиністом, який вміє їздити і працювати на них.


Існує чимало компаній, які продають і здають в оренду різну спец техніку в Житомирі. Знайти їх і їхні контакти, адреси допоможе наш сайт ТОП 20юа.

5.0
1 відгук
Хороший магазин. Покупал в Каргер цепи и стропы. Пришли быстро, все как указано на сайте. Цена самая дешевая на рынке.
Kub&Co, продаж та оренда спецтехніки фото
5.0
1 відгук
  • done сільськогосподарська техніка
Гарна техніка і команда професіоналів!
5.0
1 відгук
Очень коммуникабельный персонал. Расскажут, покажут и посоветуют что купить. Место где вам всегда рады. Большой выбор ра...
Евакуатор Житомир (Михайленко Ю.В., ЧП) фото
0.0
6 відгуків
Зранку не завелась автівка. Викликав евакуатор вперше. Нарікань на роботу нема. Всім раджу
0.0
0 відгуків
ТОВ "Енергоагропром" функціонує на ринку вже більше 20 років і займається...
0.0
0 відгуків
  • done насіння і саджанці
"Житомирнасіння" - товариство з обмеженою відповідальністю в Житомирі,...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
  • done будівельна техніка
  • done дезінфекція
  • done професійна техніка для прибирання
  • done хімчистка меблів
Пластмасові вироби від європейської компанії.
0.0
0 відгуків
  • done сільськогосподарська техніка
ТОВ "Елеватормаш" займається продажем обладнання для зернокомплексів та...
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
Мова