Ремонт доріг, тротуарів Житомир

Рейтинг кращих компаній по ремонту доріг, тротуарів в Житомирі по відгукам житомирян

Стан доріг в Україні, зокрема в Житомирі та Житомирській області давно залишає бажати кращого. Міські, районні та обласні дороги застаріли, дорожнє покриття потребує капітального ремонту. Придорожні території і тротуари потребують оновлення покриття, а то і в облаштуванні... Показати ще

Стан доріг в Україні, зокрема в Житомирі та Житомирській області давно залишає бажати кращого. Міські, районні та обласні дороги застаріли, дорожнє покриття потребує капітального ремонту. Придорожні території і тротуари потребують оновлення покриття, а то і в облаштуванні їх з самого початку.

Ремонт доріг буває капітальним і поточним (ямковим). Перший передбачає виконання робіт, починаючи з закладки фундаменту (при будівництві нових трас) або зняття покриття до фундаменту при оновленні існуючих доріг. Поетапно наносяться шари дороги – бетонна основа, щебінь, виконується асфальтування крупною фракцією матеріалу і дрібною. Шари повинні мати певну товщину, щоб могли прослужити досить довго (асфальтування доріг з порушенням технології прослужить рік, а то і менше).

Крім якості матеріалів і їх кількості при ремонті доріг важливу роль відіграє погода. Оптимальними умовами є сухість і тепло, також важливо, щоб новий шар асфальту не потрапляв під дощ хоча б два тижні. Ямковий ремонт доріг передбачає наступні дії:

  • вирізання пошкодженого шару дорожнього покриття за допомогою спеціальної машини;
  • очищення ремонтованої ділянки від сміття і залишків старого покриття;
  • укладання матеріалів, їх трамбування згідно з технологією;
  • прибирання і вивезення будівельного сміття.

На вартість ремонту доріг та асфальтування території впливає не тільки ціна та кількість матеріалів. Вартість мають і роботи, які бувають вельми трудомісткими, впливає також складність підготовки ділянки до ремонту, характер застосовуваної спецтехніки, оренда якої також обходиться недешево.

Облаштування узбіч і тротуарів – важливе завдання міських служб. У Житомирі популярне укладання тротуарної плитки, бруківки, яка відрізняється довговічністю, практичністю і високим декоративним видом. Але для цього всі роботи повинні здійснюватися правильно, інакше плитка може нерівномірно просісти. У швах можуть з'явитися рослини, які руйнують покриття, тому такі тротуари потребують регулярного і ретельного догляду.

Вибір компанії, яка виконуватиме ремонт доріг і асфальтування, укладання тротуарної плитки, варто здійснювати за відгуками, наявністю гарантії. Але все одно поточний контроль на кожному етапі робіт не зашкодить. 

Дігюнса, компанія-виробник фото
0.0
0 відгуків
Компанія-виробник ТОВ «Дігюнса» пропонує співпрацю по реалізації фасованого...
Часто шукають: