Дерев'яні конструкції Житомир

Рейтинг кращих компаній по дерев'яним конструкціям в Житомирі по відгукам житомирян

Деревина - благородний матеріал, який використовується людьми з найдавніших часів. І сьогодні, незважаючи на наявність безлічі синтетичних ресурсів, популярність натурального дерева не падає. Будинки з дерева в Житомирі, як раніше вважаються безпечними, розкішними, бажаними... Показати ще

Деревина - благородний матеріал, який використовується людьми з найдавніших часів. І сьогодні, незважаючи на наявність безлічі синтетичних ресурсів, популярність натурального дерева не падає. Будинки з дерева в Житомирі, як раніше вважаються безпечними, розкішними, бажаними. Всілякі дерев'яні конструкції полегшують будівництво і ремонт, дозволяють втілювати в реальність будь-які дизайнерські задуми.


Будівництво дерев'яних будинків в Житомирі, як і у всій Європі, ведеться вельми активно. На сьогодні вже є досвід реалізації багатоповерхових будівель з дерева. Їх популярність обумовлена наступним:

 

  • відновлювальність ресурсу (дерева можна посадити і через кілька років вони замінять собою зрубані ліси);
  • екологічність, безпечність для людини і навколишнього світу, гіпоалергенність;
  • високі експлуатаційні властивості - гнучкість, еластичність, теплопровідність, довговічність, міцність;
  • економічність в плані енергозбереження;
  • побудувати будинок з дерева в Житомирі дешевше, ніж із залізобетону або цегли;
  • звести дерев'яні будинки під ключ набагато швидше, ніж з інших будматеріалів, а демонтаж не викличе жодних проблем або незручностей.

Багато жителів міста мріють про невеликий будинок з деревини зі здоровою атмосферою і особливим ароматом всередині. Для дачних ділянок доречні бюджетні фінські будинки - в Житомирі їх часто можна побачити. Компанії, які спеціалізуються на будівництві таких будинків, пропонують також інші спорудження з природного матеріалу - альтанки, котеджі, лазні, колодязів, а також садові меблі, декор.

 

Будучи природним матеріалом, дерево боїться зайвої сухості і вологи, цвілі, грибків, різних шкідників, вогню. Щоб підвищити стійкість матеріалу до цих несприятливих факторів, будівельники використовують спеціальну обробку (хімічну, термічну), модифікацію деревини, покриття спеціальними складами.


Вибираючи в Житомирі компанію, якій ви збираєтеся доручити будівництво будинку, монтаж дерев’яних конструкцій, виготовити двері міжкімнатні або зовнішні, варто звернути увагу на: характер застосовуваних матеріалів, досвід і вартість робіт, тривалість гарантії, різноманітність і складність запропонованих проектів, відгуки про їхню роботу. Знайти їх перелік, контакти та іншу корисну інформацію можна на нашому сайті 20.ua.

Будівництво дерев'яних будинків фото
0.0
0 відгуків
  • done будівництво «під ключ»
Будівництво дерев'яних будинків, бань, котеджів, саун, альтанок
Ukrwood, комплексні інженерні рішення фото
0.0
0 відгуків
  • done проектні роботи
Проектування, конструювання та виготовлення сучасних архітектурних рішень