Релігійні організації Житомир

Рейтинг кращих релігійних організацій в Житомирі по відгукам житомирян

Сутність людини така, що вона повинна мати надію на щасливе майбутнє і віру в сильного захисника, могутнього помічника. Саме цим пояснюється поява релігії і віри в Бога. Вони допомагають людям переносити випробування, протистояти злу, боротися зі своїми слабкостями і несправедливістю... Показати ще

Сутність людини така, що вона повинна мати надію на щасливе майбутнє і віру в сильного захисника, могутнього помічника. Саме цим пояснюється поява релігії і віри в Бога. Вони допомагають людям переносити випробування, протистояти злу, боротися зі своїми слабкостями і несправедливістю, допомагати іншим. Церква в Житомирі ще й об'єднує людей, що дуже добре в будь-який час.


Культові споруди сьогодні зустрічаються в місті на кожному кроці. Звичайно, вони належать різним громадам і мають відмінності в своїх вченнях, догматах, устроях життя. Але принцип у них єдиний - людина повинна добровільно прийти сюди і так само добровільно брати участі в службі. Всі споруди релігійного характеру вражають багатим оздобленням, складною архітектурою і багатолюдністю, як в будні, так і в неділі та свята.


У Житомирі відкрито чимало храмів - давніх і сучасних. Також активно будуються святині, адже населення міста збільшується, а його площа - розширюється. Люди можуть прийти і помолитися в:

  • православні церкви (в Житомирі представлені Київський і Московський патріархат, автокефальна церква);
  • римсько-католицькі святині (в Житомирі є костьоли, собори, монастир);
  • греко-католицькі храми;
  • дім молитви інших християнських концесій (старообрядців, баптистів, євангелістів-лютеранцев);
  • юдейську синагогу.

При багатьох церквах Житомира діє недільна школа, заняття по вивченню Біблії для дітей, і дорослих. Окремо ведуться уроки для діток, які готуються до першого причастя, для молоді, для людей, які готуються вступити в шлюб. При храмах нерідко є житло для священиків та семінаристів, тут можна попросити про допомогу - від їжі до ночівлі, часто вони співпрацюють з благодійними інституціями (Червоний хрест, Карітас, Братерство сиріт та ін.).


В Україні церкви будь-якої концесії визнані неприбутковою установою, звільненою від податків і існуючою тільки на пожертвування і допомогу, як прихожан, так і меценатів. Допомогти організації можна не тільки грошима, майном, а й своєю працею, наприклад, облаштувати квітник, прибрати приміщення або територію, взяти участь в ремонтних/реставраційних роботах.


Список всіх діючих в Житомирі культових споруд ви знайдете на сайті ТОП 20юа разом з контактною інформацією, адресами і іншими важливими даними.

Часто шукають: