Часті запитання

Часті запитання про проект top20.ua

Ранжування іде по відгукам та оцінці (тобто за формулою Нижня межа довірчого інтервалу Вільсона для параметра Бернулі.
Довідка top20.ua працює у таких містах: Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Запоріжжя, Житомир, Кропивницький, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Чернівці, Суми, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород.
Ні, крім готелів та ресторанних комплексів, що знаходяться в межах 20 км від міста, а також баз відпочинку, санаторіїв, дитячих таборів.
Інформація, розміщена на top20.ua призначена тільки для ознайомлювальних цілей. Хоча ми допомагаємо користувачам знайти контакти, ми не надаємо консультації та поради. У разі питань звертайтесь безпосередньо до компанії.
Це конкурс заснований у 2002 році. Його учасником може стати будь-який локальний бізнес міста. Для цього достатньо мати профіль бренду на Сайті top20.ua. Участь у конкурсі “Народний Бренд” для бізнесу є безкоштовною. Кожен бажаючий може проголосувати за улюблений бренд. За результатами голосування на Сайті протягом двох місяців визначаються переможці. Без журі і комісій. Прозоро. Слідкувати за ходом голосування можна на сторінці результатів. Вони оновлюватимуться щодня з голосами за попередню добу.
Це блог, де публікуються різні цікаві новини, огляди, підбірки по місту. Якщо ви хочете, щоб вашу компанію було розміщено у блозі або потрібно виправити неточності — зверніться у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” або за емейлом [email protected].
Це блог, де публікуються статті про маркетинг для локального бізнесу. Якщо ви хочете, щоб вашу компанію було розміщено у блозі або потрібно виправити неточності — зверніться у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” або за емейлом [email protected].
На Сайті top20.ua є декілька типів сторінок зі списком компаній: рубричні і тегові. По суті це одна і та ж сторінка, де Користувач може знайти інформацію про за певним запитом. Різниця лише у діапазоні — рубрики це більш широкі запити (наприклад, приватні клініки), а теги вузькі (наприклад, педіатр, отоларинголог, хірург).

Часті запитання про контент

Для зміни інформації на Сайті є декілька способів. Якщо ви власник, знайдіть свою компанію на Сайті і натисніть на кнопку “редагувати бізнес інформацію” або “редагувати”. Увійдіть на сторінку з статистикою, далі на сторінку редагування, де ви можете змінити всю необхідну контакту інформацію та фото. Зверніть увагу! При публікації інформації діють пакетні обмеження. Тобто, якщо компанія не має платного розміщення, то на сторінці буде відображатись 5 фото, телефони і адреси, графік роботи, оновлений опис 500 символів. Посилання на сайт, соціальні мережі, менеджери — не будуть відображатись, навіть якщо ви заповнити форму. Можна видалити зайві фото, але наразі немає можливості змінювати їх місцями. Під контактами ви можете додати безкоштовно опис до 500 символів, а також пройти опитування. Воно зроблено для того, щоб розуміти, які послуги ви надаєте і потім відображати вашу компанію не лише на сторінці рубрики, але і на сторінці тегу. Детальніше що таке сторінка тегу запитаннях вище. Інформація з опитування не відображається одразу на Сайті, а зберігається у системі top20.ua. На top20.ua діє система постперевірки. Оновлення з'являються на Сайті протягом декількох хвилин, але потім переглядаються контент-менеджером. Я разі виникнення питань інформацію, що протирічить “Правилам користування сайтом” буде змінено або з вами зв'яжеться особистий консультант.
Якщо ви клієнт компанії і хочете запропонувати зміни, то натисніть на кнопку “редагувати бізнес інформацію” або “редагувати”. Далі на кнопку “Запропонувати зміни” і заповніть форму. Зверніть увагу! Запропоновані зміни не відображаються одразу на Сайті і проходять перевірку контент-менеджером. Це займає від 48 годин не враховуючи вихідні дні.
Ні, особистий кабінет не передбачений. Але власники компанії, що зареєстровані на Сайті, можуть переглядати свою статистику і редагувати інформацію. Інформацію як зайти на сторінку статистики та редагування шукайте вище у питаннях/відповідях.
Очевидно ваш емейл зазначений на бізнес-сторінці компанії в системі Сайту top20.ua. Якщо емейли приходять вам помилково — зверніться у службу підтримки Сайту у розділі “контакти” або за емейлом [email protected].
Тимчасово через певні проблеми Google Maps top20.ua не може ставити мітки на карті.
На Сайті діють певні правила назв компанії, з якими можна ознайомитись у розділі “Правила користування сайтом”. Також більшість компаній починаються з оригінальної назви для того, щоб відвідувачі могли користуватись сортуванням за алфавітом на рубричних/тегових сторінках. Ви можете змінити назву компанії на сторінці редагування або зверніться у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” чи за емейлом [email protected]. Назва буде змінена, відповідно до наших правил.
Детальніше з правилами додавання фото можна ознайомитись у розділі “Правила користування сайтом”.
Позначка “Резервне живлення” означає, що ваша компанія має можливість працювати в умовах блек-ауту і надавати послуги. Для того, щоб отримати її — зареєструйтесь як представник компанії і заповніть форму на сторінці статистики. Форма з’явиться автоматично. Або зверніться у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” чи за емейлом [email protected]
Якщо ви власник компанії, зайдіть спочатку на сторінку статистики, яка доступна після Авторизації на Сайті. Далі знайдіть блок “Покажіть свій рейтинг потенційним клієнтам” і натисніть на кнопку “Дізнатися більше”. Скопіюйте код з Сайту і передайте своїм розробникам для розміщення. Детальніше у відео.

Часті запитання про розміщення компаній на Сайті

Це можна зробити швидко і безкоштовно за допомогою кнопки “Додати компанію”, що знаходиться у шапці Сайту. Або зверніться у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” чи за емейлом [email protected] вказавши наступні відомості: назва та рід діяльності компанії, адреса, телефон, соцмережі, сайт, емейл, опис до 500 символів без пробілів. Також можна прикріпити 5 фото, що відповідають “Правилами користування сайту”. Зверніть увагу, що на на безкоштовному розміщені на бізнес-сторінці компанії відображається лише назва, телефон та адреси, розклад роботи, опис до 500 символів. Посилання на сайт, соціальні мережі, емейл, месенджери, більша кількість фото та відео, підняття компанії у списку, відсутність реклами на картці — це все входить у платне розміщення. Компанія додається у 4 етапи. У шапці Сайту натисніть на кнопку "додати компанію". 1. Потрібно ввести назву компанії, вибрати місто, додати вулицю та номер телефону, емейл та адресу сайту. Також ви можете додати опис компанії до 500 символів без пробілів. Текст може бути змінений відповідно до “Правил користування сайту” зі збереженням змісту менеджером підтримки. 2. Розмістіть лого, фото, прайс (у форматі pdf); соцмережі. Якщо цієї інформації немає, то натисніть на кнопку "далі". 3. Введіть графік роботи. 4. Оберіть свою посаду у компанії та введіть ПІБ, телефон. Натискайте кнопку "додати компанію" для завершення реєстрації. Ваша компанія додана у нашу систему та з’явиться на Сайті протягом тижня після перевірки менеджером з підтримки top20.ua. Ознайомтесь с тарифними планами та оберіть варіант найбільш відповідний вашим цілям на сторінці "Реклама на сайті". Якщо у вас виникли запитання, команда підтримки Сайту top20.ua завжди поруч. Ви можете легко змінити неактуальну інформацію чи придбати рекламний пакет. Зверніться у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” або за емейлом [email protected].
На безкоштовному розміщенні компанія отримує: Наявність телефона та адреси. Відображення до 5 фото. Опис компанії до 500 символів. Статистика відвідувань, що надсилається щомісяця на електронну пошту, яка вказана на бізнес-сторінці компанії. Повідомлення про нові Відгуки на електронну пошту. an2: Платне розміщення відрізняється залежно від обраного пакету. Порівняти та ознайомитись з цінами можна у розділі “Реклама на сайті”. На найнижчому комерційному пакеті Base компанія отримує: Розміщення в рубриці та на теговій сторінці перед іншими компаніями на безкоштовній основі. Клікабельні посилання на сайт компанії, фейсбук та інстаграм, а також на чати в Telegram і Viber, дірект Instagram, месенджер Facebook. Більше фото та відео (кількість різниця від пакету), меню,прайс Унікальний опис компанії. Відсутність реклами на бізнес-сторінці компанії. Можливість відповідати на Відгуки від імені компанії. Повідомлення про нові Відгуки. Можливість розміщення акційних пропозицій. Електронні афіші з Qr-кодами на форму для Відгуків. У вищих пакетних розміщеннях Standart, VIP, Gold додатково є такі переваги: Бонусні гроші на проморахунок "цільові дзвінки". Можливість колл-трекінгу. Банер в рубриці (на 1 або 2 місяці залежно від пакету). Розміщення новини на сайті 20minut.ua у Вінниці та Тернополі, або ж на сайті vsim.ua у Хмельницькому, показ у віджетах. Розміщення у інших містах наразі не передбачається.
Додатково на Сайті є розміщення банерної реклами у рубриці, а також розміщення інформації про компанію у місцевому блозі або загальному блозі про локальний маркетинг.
Компанії, що співпрацюють з Сайтом на комерційній основі піднімаються вище у списку залежно від пакету. Ранжування на сторінках рубрик та тегів "Топ20 рекомендує" відбувається так: Пакет Gold. Пакет VIP. Пакет Standart. Пакет Base. Між групою пакетів (наприклад між усіма компаніями, що мають пакет Gold) ранжування іде по відгукам та оцінці (тобто за формулою Нижня межа довірчого інтервалу Вілсона для параметра Бернулі), яка розраховується за певний період існування компанії. Якщо 2 компанії з однаковим пакетом мають однаковий рейтинг, то першою буде та компанія, що раніше придбала пакетне розміщення.
Це новий формат просування локального бізнесу з оплатою за результат. Ви платите лише за унікальний дзвінок від клієнта — всі наступні розмови з цим клієнтом безкоштовні протягом місяця. Замість вашого особистого номера, ми показуємо колл-трекінговий (підмінний) номер. Клієнт телефонує, дзвінок переадресовується на ваш особистий номер, розмова потрапляє до нас у систему (прослуховування дзвінків доступне лише вам). Щомісячно надається статистика по вашій компанії з списом цільових та нецільових дзвінків.
Заповніть заявку на консультацію. Наш менеджер зв’яжеться з вами та розкаже більше про дзвінки на top20.ua.
Сайт top20.ua – це найбільший сервіс з реальними відгуками користувачів про різноманітні компанії по всій Україні. Якщо ви не відправляли запит на створення сторінки, найімовірніше, вона була створена одним з наступних шляхів: Адміністрація дізналась про вашу компанію з Всесвітньої мережі. Компанія була додана клієнтами або персоналом. Сайт top20.ua містить інформацію довідкового характеру, правовий статус якої передбачений статті 12 Закону України "Про інформацію".
Бізнес сторінка компанії не видаляється з Сайту за будь-яких умов. Якщо компанія припинила існування контактна інформація видаляється за запитом, так як більше не є актуальною, але відгуки залишаються, оскільки несуть цінність при виборі сервісу для Користувача.
Якщо компанія має позначку “зачинено назавжди”, інформацію про стан роботи компанії контент-менеджер взяв з Всесвітньої мережі. Якщо інформація не відповідає дійсності і компанія працює, або навпаки зачинена у зв’язву з певними умовами, Користувач має право звернутись до Адміністрації. Назавжди зачинені компанії не показуються в списку у рубриці.
Якщо компанія зачинена — зверніться до Адміністрації, щоб менеджер підтримки Сайту оновив інформацію. Вашу компанію можна додати як нову з тією ж адресою. Чому до мене телефонують, якщо я не маю відношення до компанії? Адміністрація слідкує за оновленням інформації, але не може завжди гарантувати її достовірність згідно “Правил користування сайтом”. Якщо ваш телефон помилково зазначений на бізнес-сторінці компанії зверніться у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” або за емейлом [email protected].

Часті запитання про відгуки

Відгук – це враження, які Користувач залишає на сайті top20.ua, щоб поділитися своєю думкою з іншими. Ви можете написати відгук про будь-яку компанію. Кілька моментів, про які слід пам'ятати: top20.ua рекомендує щиро і чесно описувати свої враження у відповідності з “Правилами користування сайту”. Написання відгуків безкоштовне. Відгуки видаляються лише на прохання автора, а також якщо вони не відповідають “Правилами користування сайту”. Які є інструкції щодо вмісту Відгуків? Можна залишати Відгуки, які описують досвід отримання клієнтського сервісу, навіть якщо не купувався товар чи послуга (наприклад, консультація у магазині). Можна давати оцінку телефонної розмови, якщо була отримана консультація працівника компанії у питаннях пов’язаних з отриманням послуг чи товарів тощо. Додавати підказки чи інформацію, корисну при виборі компанії (наприклад, рекомендація конкретної страви тощо). Дозволено писати Відгуки та враження за маленьких дітей чи людей похилого віку, що не можуть самі скористатись Сайтом за умови, що вони були учасниками взаємодії з компанією. Заборонено висловлювання про політичні ідеології, практику працевлаштування в компанії чи інші питання, які не стосуються суті споживчого досвіду. Більше можна знайти у “Правилах користування сайтом”.
Залишити свій Відгук про компанію на Сайті не складе зусиль. За допомогою пошуку чи розділів на Сайті знайдіть компанію, про яку хотіли б написати Відгук. Якщо Ви не можете знайти потрібну компанію, можливо, її ще немає в каталозі. Повідомити про це можна звернувшись у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” чи за емейлом [email protected]
Для відповіді на Відгук натисніть на кнопку "відповісти" під відгуком. Далі виконайте аналогічні дії, як при залишені Відгуку. Якщо ви реєструєтесь через соцмережі підтягнеться ім'я, яке вказане на сторінці. Якщо ви реєструєтесь через емейл, підтягнеться ім'я, яке ви вказували у полі "ім'я". Відповідь з логотипом та від імені компанії відбувається на комерційній основі.
Ви можете написати необмежену кількість Відгуків про компанію, але Відгуки, що штучно занижують або підвищують рейтинг компанії будуть об’єднуватись або видалятись залежно від ситуації.
На Сайті немає системи попередньої перевірки. Це означає, що Відгуки публікуються одразу після написання перевіряються). Виходячи із принципової неможливості перевіряти достовірність і правдивість інформації у Відгуці, Адміністрація оцінює Відгуки за критеріями добросовісності, відповідності вимогам чинного законодавства України та наявності або відсутності порушень чинного законодавства України.
Після додавання Відгука або відповіді на Відгук змінити/видалити його самостійно неможливо. Якщо Ви хочете внести зміни повідомити про це можна звернувшись у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” чи за емейлом [email protected]. Написати лист Адміністрації потрібно з пошти, через яку пройшла Авторизація на Сайті. Якщо Ви авторизувались через соцмережу потрібно написати з відповідного аккаунту на сторінку top20.ua в Instagram або Facebook. Посилання на соцмережі знаходяться у розділі “Контакти”.
Якщо ви залишили Відгук не про ту компанію, то повідомити про це можна звернувшись у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” чи за емейлом [email protected]. Написати лист Адміністрації потрібно з пошти, через яку пройшла Авторизація на Сайті. Якщо Ви авторизувались через соцмережу потрібно написати з відповідного аккаунту на сторінку top20.ua в Instagram або Facebook. Посилання на соцмережі знаходяться у розділі “Контакти”.
Написані Вдгуки стають власністю top20.ua. Адміністрація має право повністю або частково розміщувати Відгуки своїх користувачів у соціальних мережах або використовувати їх в рекламних матеріалах.
Власники або керуючі компанії можуть зв'язатися за допомогою відповідей до Відгуків. Власник компанії може подякувати автору за Відгук, запросити більш докладні відомості або врегулювати проблеми клієнта, пов'язані з обслуговуванням. Чому мій Відгук видалено? Відгуки видаляються якщо вони не відповідають “Правилами використання сайту” або ж штучно занижують чи підвищують рейтинг компанії.
Зовсім ні! top20.ua хоче бути корисними для користувачів, рекомендуючи їм хороший сервіс. Але також ми хочемо бути корисними для компаній, вчасно звертаючи їхню увагу на можливі проблеми і недоліки для їх усунення. Ми публікуємо всі Відгуки наших користувачів: позитивні, негативні і нейтральні.
Користувачі можуть залишити відгуки самостійно через Сайт top20.ua. На Сайті розміщуються Відгуки зі сторонніх ресурсів, а саме: Tripadvisor, Foursquare та Google Business Profile. На Сайті розміщуються ті Відгуки, що мають текст більше 30 символів, а не лише оцінку. Адміністрація має за собою право видаляти Відгуки, що суперечать “Правилам користування сайту”.
Якщо ви бачите Відгук, який, на вашу думку, порушує “Правила користування сайту” зверніться у службу підтримки Сайту у розділі “Контакти” чи за емейлом [email protected] та додайте додаткову інформацію, яка може допомогти нам перевірити інформацію. Top20.ua не стає на чийсь бік у фактичних суперечках. Top20.ua не має реальної змоги об’єктивно оцінити правдивість відуку. Але за запитом компанії менеджер підтримки відправляє Відгуки на перевірку, що триває від 48 год (не враховуючи вихідні дні) з проханням підтвердити, що клієнт користувався послугами компанії. Після перевірки top20.ua надсилає сповіщення електронною поштою власнику компанії чи користувачеві, який повідомив про вміст, повідомляючи їх про результати. Якщо ви отримали сповіщення про те, що Відгук не було видалено менеджером підтримки top20.ua, але ви отримали остаточну постанову від суду відповідної юрисдикції з поясненням того, чому Відгук є наклепом, зв’яжіться з нашою командою підтримки — тоді Відгук буде видалено. Також Відгук може бути видалено без оскарження з боку top20.ua, якщо він був доданий з інших ресурсів, де зараз є видаленим.
Для відповіді на це питання команда підтримки top20.ua розробила спеціальний гайд, де наочно проілюстровано, як варто відповідати на Відгуки. Ознайомитись з ним можна тут.