Часті запитання в м. Житомир

Що таке відгук?

Відгук – це письмовий звіт, який Користувач залишає на сайті top20.ua, щоб поділитися враженнями з іншими користувачами. Ви можете написати відгук про будь-яку компанію. Кілька моментів, про які слід пам'ятати:

  • ми рекомендуємо Вам щиро і чесно описувати свої враження у відповідності з нашими правилами написання відгуків;
  • написання відгуків безкоштовно;
  • ми видаляємо відгуки на прохання автора, якщо з'ясовується, що вони не відповідають нашим правилам.

 

Як написати відгук?

Знайдіть компанію, про яку Ви хотіли б написати відгук. Якщо Ви не можете знайти потрібне місце, можливо, його ще немає в каталозі.

Натисніть кнопку «Додати відгук». Заповніть форму. Відгук повинен включати в себе Ваші оцінки про «місцезнаходження», «персонал», «ціну/якість», «швидкість обслуговування». Ваше ставлення «позитивне», «нейтральне», «негативне». Сам текст відгуку (мінімум 30 символів). А також будь-які додаткові відомості, які Ви захочете додати, наприклад, фотографію. Натисніть кнопку «Відправити відгук». Після відправки відгуку Ви побачите його заголовок на сторінці.

Ваш відгук буде розглянуто протягом декількох робочих днів. Якщо публікація містить у собі заборонені матеріали, то відгук буде змодеровано або видалено.

 

Як часто можна писати відгуки?

Ви можете написати не обмежену кількість відгуків про компанію.

 

Коли буде опублікований мій відгук?

Відгуки з'являються на сайті протягом одразу. Якщо публікація містить у собі заборонені матеріали, то відгук буде змодеровано або видалено.

 

Чи можу я змінити свій відгук?

Після додавання відгука змінити його неможливо. Якщо Ви хочете видалити відгук і відправити його знову, внісши зміни, зв'яжіться з нами.

 

Як мені видалити відгук?

Якщо Ви хочете видалити один з відгуків, зв'яжіться з нами.

 

Що робити, якщо відправлений відгук не про ту компанію?

Не хвилюйтеся! Якщо Ви залишили відгук не про ту компанію – це легко виправити! Ми виправимо Ваш відгук, після того, як наші редактори отримають Ваш запит.

 

Мій відгук відображатися на інших веб-сайтах або в інших публікаціях?

Написані відгуки стають власністю top20.ua. Іноді ми повністю або частково розміщуємо відгуки своїх користувачів у соціальних мережах або використовуємо їх в рекламних матеріалах. Це означає, що ми їх цінуємо!

 

Якщо я напишу відгук про компанії, чи може компанія зв'язатися зі мною з цього приводу?

Власники або керуючі компанії можуть зв'язатися з Вами за допомогою відповідей, які доступні не усім компаніям. Власник компанії може подякувати автору за відгук, запросити більш докладні відомості або спробувати допустимим чином врегулювати проблеми клієнта, пов'язані з обслуговуванням. Однак власник не має права вимагати від учасника видалення відгуку та погрожувати.

 

Якого роду фотографії можна розміщувати на сайті?

Все що розміщуються фотографії повинні відповідати наступним вимогам: підходити для сімейного перегляду – НЕ публікуються вульгарні, порнографічні, непристойні, богохульні, незаконні, образливі, неприємні або з інших причин не призначені для розміщення в нашому суспільстві фотографії, зображення або матеріали.

Технічні вимоги до файлів: максимальний розмір одного файлу з фотографією – 5 МБ. Приймаються файли з фотографіями у форматі gif, jpg, bmp або png. Горизонтальні фотографії виглядають краще ніж портретні.

top20.ua не претендує на право володіння будь-якими фотографіями, розміщеними на сайті. Відповідальність за достовірність усіх фотографій і підписів несе їх користувач. top20.ua не приймає на себе зобов'язань по перевірці достовірності. Зверніть увагу: при завантаженні фотографій Ви надаєте top20.ua виключне право на використання, копіювання, видозміну і відображення фотографій за нашим вибором.

 

Як я можу додати свою компанію на сайт?

Якщо Ви є представником компанії, то зможете швидко і безкоштовно додати її на сайт top20.ua! Все, що Вам потрібно зробити, – це надати відомості. Наприклад: назва, категорія, підкатегорія, сайт, контакти та решта. 

 

Яким чином інформація про мою компанію потрапила на сайт top20.ua?    

Сайт top20.ua – це найбільший сервіс з реальними відгуками користувачів про різноманітні компанії Вінниці. Якщо Ви не відправляли запит на створення сторінки, найімовірніше, вона була створена одним з наступних шляхів:

  • Ми дізнались про Вашу компанію з всесвітньої мережі.
  • Про Вас розповіли наші комерційні партнери.
  • Контент-менеджери сайту дізнались інформацію про Ваш об'єкті в статті або путівнику.

Оскільки Ваша сторінка вже існує, Ви стали на крок ближче до можливості скористатися всіма перевагами top20.ua. 

Мова