Митні послуги Житомир

Рейтинг кращих компаній по наданню митних послуг в Житомирі по відгукам житомирян

Дуже популярні в Житомирі митно-брокерські послуги, адже місто веде активну міжнародну торгівлю. Важливою складовою цієї самої торгівлі є правильне митне оформлення товарів. При перетині української кордону необхідно коректно оформити декларацію, інакше вантаж можуть затримати... Показати ще

Дуже популярні в Житомирі митно-брокерські послуги, адже місто веде активну міжнародну торгівлю. Важливою складовою цієї самої торгівлі є правильне митне оформлення товарів. При перетині української кордону необхідно коректно оформити декларацію, інакше вантаж можуть затримати, повернути назад в країну походження або конфіскувати. Компанії, які часто ввозять або вивозять продукцію з України, знають, які вимоги висуваються до такої діяльності. Як правило, вони мають штат компетентних співробітників, що виконують дану роботу. Якщо ж фірма лише з подекуди має справу з імпортом та експортом, то їм доцільно звернутися до професійних посередників, що надають брокерські послуги. В Житомирі знайти їх буде неважко.


Слід врахувати, що на перевезення різних груп товарів або сировини діють різні правила, а митне оформлення їх у Житомирі також має свої особливості. Допомога професіонала в такому випадку неоцінена - вона допоможе зберегти і час, і гроші, і нерви, і репутацію. При цьому обходяться такі послуги порівняно недорого, але вони допоможуть заощадити набагато більше.

 

Що робить митний брокер в Житомирі, які послуги він надає? Це наступне:

  • надання консультацій, що стосуються особливостей законодавства, митних правил та правил транспортування різних груп вантажів, направлених з (або в) різних країн;
  • представлення інтересів замовника в державних установах, дія від його імені;
  • декларування вантажів та транспорту, який їх перевозить;
  • оплата в повному обсязі всіх зборів та податків, передбачених діючими законодавством України;
  • організація контрольних оглядів у відповідності до законів.

Хороший митний брокер в Житомирі є, але він завжди зайнятий. Вибирати необхідно досвідченого посередника, оптимально за рекомендаціями та відгуками. Він зобов'язаний мати ліцензію на реалізацію таких послуг, профільну вищу освіту. Знайти потрібну вам людину допоможе наш сайт ТОП 20юа, де зібрана перевірена інформація про брокерів міста з їх контактами, адресами та іншими даними.

4.3
4 відгука
Мне понравилось! Быстро оформляют и достовляют в щитаные дни. Могу порекомендовать.
0.0
3 відгука
  • done митне оформлення
  • done митне оформлення імпорту
Оформлял доску, спасибо ребятам лесной сертификат и фито сертификат делали сами. Оформили быстро.
0.0
1 відгук
Їдальня нормальна. Ціни теж. смачно
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її