Боулінг, більярд Вінниця

Рейтинг кращих закладів з боулінгом, більярдом в Вінниці по відгукам вінничан

Існує неймовірно велика кількість різних видів спорту. Всі вони передбачають виснажливість тренування та витрачання часу. Але нині все популярнішими у Вінниці стають боулінг та більярд. Центри оснащені найновішими системами. Це і ламінат зі спеціальною підсвіткою, і цікавий... Показати ще

Існує неймовірно велика кількість різних видів спорту. Всі вони передбачають виснажливість тренування та витрачання часу. Але нині все популярнішими у Вінниці стають боулінг та більярд.

Центри оснащені найновішими системами. Це і ламінат зі спеціальною підсвіткою, і цікавий дизайн, останні версія BES – спеціального програмного забезпечення. Доріжки для боулінгу завжди можна забронювати. Інструктори при бажанні допоможуть, покажуть найвідоміші прийоми гри. Діє день боулера, коли ціни значно знижені й діють цілісінький день.

Ніхто навіть не задумується, але насправді боулінг неймовірно корисний:

  • Ви приводите свої м’язи у тонус, внаслідок спалюються калорії.
  • Отримуєте звільнення від стресу та хорошу розрядку.
  • Робите зарядку для вестибулярного апарату.
  • Тренуєте влучність.

Більярд малорухливий, скажете ви. Однак це зовсім не так. Під час гри у більярд людина постійно рухається. За підрахунками, під час інтенсивної партії гравець може намотати коло у 2-3 кілометри! Отож, гра по суті є рівноцінною інтенсивній прогулянці містом. Це чудовий вибір для гіпертоніків, вона не потребує великих зусиль. В процесі забивання кульок ви отримуєте навантаження подібне до масажу.

Мало хто здогадується, але цей вид спорту корисний і для очей. Більярд стимулює роботу м’язів очей, покращує гостроту зору. Це чудова зарядка. До того ж зелене сукно сприяє відпочинку зору.

Численні відгуки про більярд підтверджують, що він підтримує психіку в хорошому стані. Ви привчаєтесь приймати обдумані рішення, заспокоїтесь і розслабитесь. Крім того саме більярд прирівнюють до шах за рівнем інтелектуальності. Він чудово допоможе у формуванні особистості дитини.

Тому дізнавайтеся ціни боулінгу та більярду і посмішіть не лише розважитись, але й відпочити та підтягнути свою фізичну форму одночасно! Постійно діють різноманітні системи знижок та акції.

Еліт-профі, більярдний клуб фото
4.5
13 відгуків
  • done Wi-Fi
Бильярд клуб. Отличное заведение!
Ігроманія, ігровий центр фото
3.0
2 відгука
  • done ігрові автомати
  • done парковка
грали в боулінг доріжки працювали некоректно, бали рахували також не вірно і обслуговування жахливе не сподобалось!
Амагама (Дастор), розважальний комплекс фото
0.0
37 відгуків
  • done парковка
Чудовий нічний клуб, чудовий боулінг. Все на найвищому рівні
Мова