Внутрішнє оздоблення, майстри Хмельницький

Рейтинг кращих майстрів внутрішнього оздоблення в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Інженерні системи допомагають створювати затишок в житлових будинках і квартирах, а також у комерційних і офісних приміщеннях. До їх числа відносяться всі блага цивілізації, до яких ми звикли: водопостачання та водовідведення; електроенергія; кондиціонування і... Показати ще

Інженерні системи допомагають створювати затишок в житлових будинках і квартирах, а також у комерційних і офісних приміщеннях. До їх числа відносяться всі блага цивілізації, до яких ми звикли:

 • водопостачання та водовідведення;
 • електроенергія;
 • кондиціонування і вентиляція;
 • газопостачання;
 • комунікації - інтернет, телебачення, телефон.

За кожною з систем стежить відповідна служба, де працюють профільні фахівці, наприклад, інженер електрик в Хмельницькому або будь-якому іншому місті здатний полагодити неполадки електромережі, для ремонту системи водопостачання та водовідведення знадобляться послуги сантехніка.

Фахівці різних служб є в штаті ЖЕКів, проте люди охочіше викликають приватних майстрів, так як їх не доводиться довго чекати, вони більш акуратні в роботі. Є ще один важливий аргумент: приватний сантехник в Хмельницькому, або газовик, або електрик завжди компетентний і тверезий, що не завжди спостерігається при виклику державних служб. Крім того, викликати перших можна не тільки в робочий час, а й по вихідних і святах.

Сьогодні в місті з'явилися приватні служби - аналоги ЖЕКів, які пропонують різні послуги. Найбільш затребуваними серед них є:

 • послуги електрика в Хмельницькому - підключення побутових приладів, прокладка проводки і її ремонт, заміна або установка пробок, розеток, світильників;
 • послуги сантехніка - ремонт і встановлення сантехніки, систем водонагріву і опалення, розводка труб, прочистка каналізації, усунення неприємних запахів і т.д.;
 • послуги слюсаря - відкриття замків, ремонт.

Звичайно, виклик сантехніка в Хмельницькому або приватного майстра будь-якої іншої спеціальності платний. Вартість роботи залежить від виду і складності ремонту, часу виклику, тарифів компанії. Зате після такого лагодження можна бути впевненим в тому, що фахівець все зробив правильно.

Знайти хорошого майстра в Хмельницькому набагато легше, якщо скористатися можливостями сайту ТОП 20юа. Тут розміщується маса корисної інформації, в тому числі і контактні телефони, адреси. На сторінці можна почитати відгуки від клієнтів і залишити свої власні.

Що об’єднує декор стін, прокладення проводки і монтаж сходів? Все це досить трудомісткі операції. Від зваленого на плечі ремонту через кілька днів починають підкошуватися ноги. В такому випадку в  Хмельницькому на допомогу можуть прийти:

 • електрик;
 • плиточник;
 • маляр;
 • штукатур;
 • столяр.

Насамперед слід взятися за електромонтажні роботи. Штроблення стін і проводка, розетки і вимикачі – все це передує естетичній роботі над приміщенням.

Послуги плиточника не  зазнають впливу моди. І ванна, і частково кухня завжди потребують матеріалу, який буде стійко витримувати зміну температури і високу вологість. Плиточні роботи включають заміри, підбір плитки, клею та саме укладання.

Знайти універсального майстра – це справжня удача. Людина, яка виконує штукатурні роботи, вміє працювати з венеціанською штукатуркою і може надавати послуги маляра, точно розуміє, як:

 • поєднуються матеріали;
 • вони лягають на стіни.

Оздоблення венеціанською штукатуркою з  античних часів зазнало певних технологічних змін. Стіни мають бути ідеально рівними і з шаром ґрунтовки, а саме нанесення венеціанської штукатурки – багатошаровим, максимально делікатним і тонким.

Крім власне малярних робіт до області естетичного оздоблення можна віднести два основних напрямки: ліпнина і художній розпис стін. Вони можуть і переплітатися: якщо розпис стін має об’ємні деталі.

Якщо послуги столяра розглядати окремо, то це – виготовлення сходів, меблів, дверей. Але коли мова йде про столярні роботи в контексті будівництва, то це вже монтаж віконних і дверних блоків, встановлення сходів. З усього перерахованого сходи, зазвичай, даються найважче на всіх етапах роботи. Тому варто запастись терпінням, щоб отримати бажаний результат від майстра.

Листаючи в магазині каталог люстр і світильників, можна побачити, наскільки різняться стилі, призначення і місце для них. Кришталь і позолота для урочистих залів або декороване скло для ванної. Лампи, на відміну від люстр, діють більш локально і виглядають стриманіше. Штори та гардини закривають дім від зайвого світла і спеки. Магазин штор може запропонувати і функціональні, і естетично довершені зразки. Але якщо знайти своє важко, можна замовити пошиття штор. Бодай для дитячої кімнати потрібен килим, і його вибору потрібно приділити увагу. Домашній текстиль – це натуральні матеріали, якісні барвники і довговічність. Що і в яких магазинах купувати  в Хмельницькому, можна дізнатись тут.

Теплобуд, склад-магазин фото
5.0
12 відгуків
Рекомендую!Робили ремонт під ключ,все якісно та вчасно!Дуже відповідальні до роботи,приємні ціни.
Бригади Стяжко, стяжка підлоги, штукатурка стін фото
5.0
4 відгука
Якісно, оперативно, злагоджено. Рекомендую!
Свій майстер по системам водопостачання, опалення та каналізації фото
4.7
3 відгука
 • done електрик
 • done прочистка каналізацій
 • done столяр
 • done послуги сантехника
Були незначні недоліки . Керівник максимально швидко відреагував . Всі питання були вирішені .
Сходи, дерев'яні та бетонні на замовлення фото
5.0
2 відгука
Майстри робили нам сходи 7 років тому, зателефонували та попросили залишити відгук, із радістю погодилася. Роботою дуже...
5.0
1 відгук
Бригада якісно та швидко виконала об'єм роботи...Завдяки рівній стяжкі було мінімально використано матеріалів на подальш...
Serhii Savchuk фото
0.0
0 відгуків
Регулювання металопластикових вікон і дверей. Ремонт металопластикових вікон...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Nilbud, стяжка підлоги фото
0.0
0 відгуків
 • done малярні і штукатурні роботи
Компанія "Nilbud" ("Нілбуд") в м. Хмельницькому надає послуги...
0.0
0 відгуків
Виконаємо всі види внутрішніх опоряджувальних робіт.
0.0
0 відгуків
Швидко та якісно виконаємо всі види внутрішніх опоряджувальних робіт.
0.0
0 відгуків
Швидко та якісно виконую необхідні роботи з сантехнікою.
0.0
0 відгуків
Досвідчений майстер якісно виконує ремонт вапняною шпаклівкою.
0.0
0 відгуків
Якісно виконуємо внутрішні будівельні роботи.
0.0
0 відгуків
Послуги машинної штукатурки.
0.0
0 відгуків
Якісно та надійно утеплюємо квартити та житлові будинки.
0.0
0 відгуків
Всі види будівельних та ремонтних робіт.
0.0
0 відгуків
Надаємо повний комплекс робіт стосовно стяжки підлоги.
0.0
0 відгуків
Надійно та якісно виконуємо послуги напівсухої стяжки підлоги.
0.0
0 відгуків
Надійно та якісно виконуємо внутрішні ремонтні роботи.
0.0
0 відгуків
Надійно та якісно виконуємо внутрішні ремонтні роботи.