Кінотеатри, театри, філармонії Хмельницький

Рейтинг кращих кінотеатрів, театрів, філармоній в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Культурне життя завжди допомагало людині впоратися з сірістю буднів і побутом, створювало свято в душі і залучало до прекрасного, змушувало думати і переосмислювати все, що відбувається навколо. Мистецтво створювалося всупереч злобі дня і дозволяло висловити свою думку,... Показати ще

Культурне життя завжди допомагало людині впоратися з сірістю буднів і побутом, створювало свято в душі і залучало до прекрасного, змушувало думати і переосмислювати все, що відбувається навколо. Мистецтво створювалося всупереч злобі дня і дозволяло висловити свою думку, якщо відкрито робити це заборонялося. Воно завжди служило людям навіть у найскладніші часи і більш того, саме в кризу народжувалися шедеври, з'являлися геніальні таланти і нові жанри.

Вважається, що театр (в Хмельницькому його дуже люблять) з'явився першим. Сьогодні постановки відбуваються в різних жанрах, обіграються життєві ситуації, реалії, в них намагаються розібратися в філософських питаннях. Звичайно, театр (телефон, контакти в Хмельницькому ви знайдете на цій же сторінці) спорожнів з появою кінематографа, але все одно справжніх цінителів драматичного мистецтва в місті вистачає. І багато акторів починають свою кар'єру саме з театральних помостів, якщо не на великій сцені, то в дитячому жанрі.

Крім театрів, острівцем культури є і філармонія - в Хмельницькому живуть багато шанувальників цього жанру мистецтва. Найбільш популярними є кінотеатри - сучасні заклади, що пропонують новинки блакитного екрану і новітні технології. Вони обладюють не один, а відразу кілька залів, в яких можуть одночасно транслювати різні картини. Крім звичайних кінострічок, які все ще користуються попитом, в місті можна подивитися фільми 2Д, 3Д, 5Д. У моді жанри фентезі, драми, комедії, бойовики, трилери, романтичні та історичні картини. Всією сім'єю можна сходити на дитячі стрічки, аніме або мультики.

Кращі кінотеатри, відгуки в Хмельницькому про які тільки найкращі, працюють без вихідних. Для зручності відвідувачів вони мають свій сайт в інтернеті і ведуть бронювання, продаж квитків в режимі он-лайн.

Наш сайт ТОП 20юа зібрав інформацію про всі театри, кінотеатри та інші культурні заклади Хмельницького. Тут ви знайдете їх адреси, контактні телефони, графіки роботи та афіші, тут можна почитати відгуки і залишити свої власні.

Хмельницька обласна філармонія фото
4.6
49 відгуків
 • done опера
 • done балет
 • done парковка
 • done Wi-Fi
Всегда очень интересные постановки! Рекомендую сходить всей семьей!
4.5
47 відгуків
 • done балет
Не хватает ремонта театру, в остальном все отлично
Мультиплекс, багатозальний кінотеатр фото
4.2
129 відгуків
 • done 3D фільм
 • done парковка
Досить великий торговий центр, товари від ліків і до продуктів, одяг взуття, але при досить великій парковці іноді вважк...
ОСКАР, медіазал фото
4.9
10 відгуків
Ідеально для святкування дня народження та перегляду фільмів з друзями на великому екрані 😍
4.2
29 відгуків
 • done 3D фільм
 • done домашній кінотеатр
Фільм так собі, а кінотеатр бомба
4.5
10 відгуків
 • done ляльковий театр
Дитині дуже подобається ,ходимо з 2років; єдине було б не погано подбати про безготівковий розрахунок
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Планета, кінотеатр фото
3.7
53 відгука
 • done 3D фільм
 • done домашній кінотеатр
Ціни доступні. Гарне розташування - в центрі міста. Фойє потребує ремонту
5.0
3 відгука
Вдячна цьому місцю за можливість читати лекцію з квантової фізики. Це був потужний досвід. І я вдячна, що він породив ре...