Часті запитання в м. Хмельницький

Що таке відгук?

Відгук – це враження, які Користувач залишає на сайті top 20.ua, щоб поділитися своєю думкою з іншими користувачами. Ви можете написати відгук про будь-яку компанію. Кілька моментів, про які слід пам'ятати:

 • ТОП 20 рекомендує щиро і чесно описувати свої враження у відповідності з Правилами використання сайту. 
 • Написання відгуків безкоштовне.
 • Відгуки видаляються лише на прохання автора, а також якщо вони не відповідають Правилам.

 

Як написати відгук?

За допомогою пошуку чи розділів на Сайті знайдіть компанію, про яку хотіли б написати відгук. Якщо Ви не можете знайти потрібну компанію, можливо, його ще немає в каталозі. Повідомити про це можна на пошту [email protected]

На картці компанії натисніть кнопку "Додати відгук" і заповніть форму. Форма має опитування про послуги компанії. Ви можете пропустити цю інформацію, якщо не хочете відповідати. 

Відгук повинен включати в себе:

 •  Ваші оцінки про "якість", "ціну” та “обслуговування";
 • сам текст відгуку (мінімум 30 символів);
 • фотографії за бажанням. 

Натисніть кнопку "Відправити відгук". Після цього Ви побачите його на сторінці компанії. Ваш відгук буде розглянуто Модератором протягом декількох робочих днів. Якщо публікація містить у собі заборонені матеріали, то відгук буде видалено.

 

Як часто можна писати відгуки?

Ви можете написати не обмежену кількість відгуків про компанію, але відгуки, що штучно занижують рейтинг компанії будуть об’єднуватись або видалятись залежно від ситуації.

 

Коли буде опублікований мій відгук?

Відгуки з'являються на сайті одразу. 

 

Чи можу я змінити/видалити свій відгук?

Після додавання відгука (відповіді на відгук) змінити або видалити його самостійно неможливо. Якщо Ви хочете внести зміни повідомити про це можна на пошту [email protected]. Написати лист Адміністрації потрібно з пошти, через яку пройшла авторизація на сайті. Якщо Ви авторизувались через соцмережу потрібно написати з відповідного аккаунту на сторінку ТОП 20 в Instagram або Facebook. Посилання на соцмережі знаходяться у футері сайту. 

 

Що робити, якщо відправлений відгук не про ту компанію?

Якщо Ви залишили відгук не про ту компанію повідомити про це можна на пошту [email protected]. Написати лист Адміністрації потрібно з пошти, через яку пройшла авторизація на сайті. Якщо Ви авторизувались через соцмережу потрібно написати з відповідного аккаунту на сторінку ТОП 20 в Instagram або Facebook. Посилання на соцмережі знаходяться у футері сайту. 

 

Мій відгук відображатися на інших веб-сайтах або в інших публікаціях?

Написані відгуки стають власністю top20.ua. Адміністрація має право повністю або частково розміщувати відгуки своїх користувачів у соціальних мережах або використовувати їх в рекламних матеріалах.

 

Якщо я напишу відгук про компанії, чи може компанія зв'язатися зі мною з цього приводу?

Власники або керуючі компанії можуть зв'язатися за допомогою відповідей. Власник компанії може подякувати автору за відгук, запросити більш докладні відомості або врегулювати проблеми клієнта, пов'язані з обслуговуванням. 

 

Як можна додати свою компанію на сайт?

Якщо Ви є представником компанії, то можете швидко і безкоштовно додати її на top20.ua за допомогою кнопки “Додати компанію”, що знаходиться у шапці сайту. Або напишіть на пошту [email protected] вказавши наступні відомості: назва та рід діяльності компанії, адреса, телефон, соцмережі, сайт, емейл. Можна прикріпити 5 фото, що відповідають Правилам сайту. 

На безкоштовному розміщенні компанія отримує на своїй картці:

 • Відображення до 5 фото.
 • Наявність телефона та адреси.
 • Опис компанії до 500 символів.
 • Наявність компанії в рубриці.
 • Статистика відвідувань, що надсилається щомісяця на електронну пошту, яка вказана на картці компанії. 
 • Повідомлення про нові відгуки на електронну пошту. 

 

Яким чином інформація про мою компанію потрапила на сайт?    

Сайт top20.ua – це найбільший сервіс з реальними відгуками користувачів про різноманітні компанії по всій Україні. Якщо Ви не відправляли запит на створення сторінки, найімовірніше, вона була створена одним з наступних шляхів:

 • Адміністрація дізналась про Вашу компанію з всесвітньої мережі.
 • Компанія була додана користувачами або персоналом. 

Сайт top20.ua містить інформацію довідкового характеру, правовий статус якої передбачений статті 12 Закону України «Про інформацію».

 

Як видалити компанію?    

Картка компанії не видаляється з Сайту за будь-яких умов. Якщо компанія припинила існування контактна інформація видаляється за запитом, так як більше не є актуальною, але відгуки не видаляються, оскільки несуть цінність при виборі сервісу для Користувача.

 

Чому моя компанія зачинена?    

Якщо компанія має позначку “зачинено назавжди”, інформацію про стан роботи компанії Модератор взяв з всесвітньої мережі. 

Якщо інформація не відповідає дійсності і компанія працює, або навпаки зачинена у зв’язву з певними умовами Користувач має право звернутись до Адміністрації Сайту написавши на пошту [email protected].  Назавжди зачинені компанії не виводяться у рубриці. 

Мова