Комп'ютерні клуби Житомир

Рейтинг кращих комп'ютерних клубів в Житомирі по відгукам житомирян

У дев'яностих і навіть в нульових роках комп'ютерні клуби в Житомирі користувалися величезною популярністю. Вони ставали місцем зустрічі молодих людей, проведення дозвілля і роботи. У них завжди було багато народу, а аудиторія мала різний вік. Сюди прибігали школярі після... Показати ще

У дев'яностих і навіть в нульових роках комп'ютерні клуби в Житомирі користувалися величезною популярністю. Вони ставали місцем зустрічі молодих людей, проведення дозвілля і роботи. У них завжди було багато народу, а аудиторія мала різний вік. Сюди прибігали школярі після уроків і навіть замість них, сюди приходили студенти, дорослі чоловіки і жінки. Цілі у них були різними - ігри з тоді ще примітивною графікою, пошук інформації в інтернеті для рефератів і курсових проектів, для роботи.


Секрет популярності, якою володів будь-який комп'ютерний клуб в Житомирі, простий: настільних ПК було мало. Машини були дуже дорогими, рідко у кого вдома вони були, інтернет також був рідкістю - його проводили тільки дуже серйозні організації. А в ігрових залах можна було проводити час за смішними тарифами. З появою комп'ютерів і ноутбуків у домах звичайних громадян, а потім і інших мобільних гаджетів, з розвитком інтернету і мереж WI-FI поступово заклади втратили свою привабливість. Але не зникли повністю.


Сьогодні комп'ютерний клуб, відгуки в Житомирі про який дуже різні, пропонує спектр послуг, які будуть актуальними для сучасних користувачів. Відвідувачів він приваблює в першу чергу найпотужнішими машинами з різноманітним ліцензійним програмним забезпеченням. Такі ПК дорогі, тому не всім по кишені, але вони забезпечують оперативний доступ, високу швидкість обробки даних, якісну, фактично професійну графіку. Мають у себе комп'ютерні клуби, відгуки про які в Житомирі допоможуть визначитися з вибором, різну оргтехніку. Часто в приміщенні працюють кафе з напоями та їжею в меню, облаштовані зони для коворкінгу і відпочинку.


Є в Житомирі комп'ютерні клуби, контакти яких ви знайдете на нашому сайті ТОП 20юа, у стилі ретро. У них встановлені оригінальні ретро консолі, автомати, що підтримують старі ігри, які немов повертають в минуле. Такі заклади користуються попитом у людей середнього віку.

Вибрати хороший клуб можна, якщо звернути увагу на:

  • параметри машин і їх програмне забезпечення;
  • спосіб підключення до мережі і швидкість передачі даних;
  • широту асортименту послуг;
  • тарифи;
  • атмосферу і якість обслуговування.

Адреси та інша корисна інформація про комп'ютерні клуби Житомира розташована на нашому сайті.
 

BITL, ігровий комп'ютерний клуб фото
3.9
7 відгуків
Заплатили денег, посидели , поиграть не смогли
5.0
1 відгук
Больше не работает , сейчас детская комната
5.0
1 відгук
Ремонтировали ноутбук, всё понравилось
Часто шукають:
Мова