Сувенірні магазини Житомир

Рейтинг кращих сувенірних магазинів в Житомирі по відгукам житомирян

Житомир - місто дуже древнє, красиве і привабливе в туристичному плані. Тут є на що подивитися любителям старовини, струнких архітектурних шедеврів, шукачам сакральної істини. Тут проходять цікаві події - концерти, модні покази, свята і фестивалі. Та й просто зробивши невеликий... Показати ще

Житомир - місто дуже древнє, красиве і привабливе в туристичному плані. Тут є на що подивитися любителям старовини, струнких архітектурних шедеврів, шукачам сакральної істини. Тут проходять цікаві події - концерти, модні покази, свята і фестивалі. Та й просто зробивши невеликий гак від галасливої столиці можна насолодитися тихими вуличками його сусіда, розташованого в мальовничій місцевості. А їдучи додому, не забудьте купити в Житомирі сувеніри для себе та своїх близьких.


Сувенірні магазини в Житомирі є в достатку, але більша частина їх розташована поблизу Соборної площі, на головній Михайлівській вулиці і в історичній частині - Старому Житомирі. Саме цими місцями проходять головні туристичні маршрути, тут вони хочуть зупинитися для ночівлі, перекусу, фотосесії. Які подарунки в Житомирі можуть вони купити? Це різні магніти, тарілки, значки, брелоки, обереги, ікони, горнятка, панно. Є і зовсім оригінальні подарунки, сувенірна продукція - в Житомирі майстри виготовляють прикраси ручної роботи, сумочки, вироби з дерева і натурального каменю і т.д. Кожен бажаючий зможе придбати тут вишитий одяг (нитками або бісером), картину, замовити у художників портрет.


Зайшовши в будь-який магазин подарунків в Житомирі, ви не підете без покупки, це гарантовано. Тут представлені товари, яких немає більше ніде в світі, так як вони створені в кращих традиціях декоративно-прикладного мистецтва регіону. Але зустрічаються і такі вироби, які можна знайти в будь-якому куточку земної кулі - вони дешевші, на відміну від перших.


Список найкращих сувенірних магазинів Житомира ви знайдете на нашому сайті ТОП 20юа разом з такою інформацією як:

 

  • місцезнаходження (адреса) закладу;
  • графік роботи;
  • контактні телефони;
  • відгуки про їхню роботу від інших користувачів мережі;
  • опис асортименту та інше.

Тож плануючи мандрівку до столиці краю хліба та миру, ознайомтеся із тим, що тут відбувається і що варто побачити на власні очі.

5.0
6 відгуків
  • done українські сувеніри
  • done туристичні сувеніри
  • done хенд-мейд
Багато років звертаюсь в Magic zt.Робила у них чашки,подушки,футболки,бейджики,графіки роботи, да багато чого! Завжди зу...
5.0
3 відгука
  • done туристичні сувеніри
Великий вибір етнічних виробів та вишиванок
4.3
3 відгука
Широкий вибір продукції для полювання! Приємні бонуси та знижки.
Українські сувеніри
Показати всі chevron_right