Ковзанки Житомир

Рейтинг кращих ковзанок в Житомирі по відгукам житомирян

Дуже люблять льодові ковзанки в Житомирі - і діти, і дорослі з задоволенням катаються на ковзанах в будь-яку пору року. Малюки з величезною радістю відвідують їх, так як це активна розвага і шанс навчитися чомусь новому. Дорослі ж часто приходять за компанію, але потім швидко... Показати ще

Дуже люблять льодові ковзанки в Житомирі - і діти, і дорослі з задоволенням катаються на ковзанах в будь-яку пору року. Малюки з величезною радістю відвідують їх, так як це активна розвага і шанс навчитися чомусь новому. Дорослі ж часто приходять за компанію, але потім швидко згадують дитинство або надолужують згаяне - беруть уроки катання у досвідчених інструкторів.

Ще кілька десятиліть тому каток в Житомирі був доступним тільки в зимовий час, коли його можна було облаштувати під відкритим небом в кожному дворі. Для цього вибирали більш-менш рівну площадку, поливали її водою, збільшуючи товщину льоду. Тільки великі міста могли мати власні льодові комплекси, палаци, котрі працювали весь рік і в них тренувалися професійні спортсмени (фігуристи, хокеїсти, ковзанярі) і аматори. Сьогодні ж є не один льодовий каток в Житомирі і їх можуть відвідати всі бажаючі.

Кожна ковзанка в Житомирі, контакти якої ви знайдете на цій сторінці, має не тільки льодову арену, де можна покататися на ковзанах або взяти уроки майстерності, влаштувати змагання або подивитися на нього. У тому ж приміщенні є також пункти прокату спортивного інвентарю, адже не всі можуть дозволити собі його покупку або не мають бажання купувати ковзани для одного-двох циклів катання. Також є люди, які просто хочуть спробувати себе в цій справі і роздумують, чи варто купувати екіпіровку взагалі. Під одним дахом з катком може розташовуватися магазин спортінвентарю, пункт прокату, майстерня.

Ковзанки, відгуки в Житомирі про які тільки позитивні, приваблюють відвідувачів комфортною температурою, кліматом, затишком і помірними цінами. У них передбачена зона відпочинку, звідки можна помилуватися за іншими відвідувачами або присісти після катання.
Вибираючи каток в Житомирі, варто звернути увагу на кілька моментів:

  • компетентність інструкторів, їх досвід роботи і рівень майстерності;
  • якість льодового покриття, яке визначає легкість ковзання і можливість виконувати різні трюки;
  • асортимент спортінвентарю, його стан, заточка.

На нашому сайті ТОП 20юа ви знайдете перелік ковзанок Житомира з їх адресами, контактними телефонами, тарифами та іншою корисною інформацією.

Глобал UA, торгово-розважальний центр фото
4.3
316 відгуків
  • done кисломолочні продукти
  • done роледром
  • done парковка
Після введення сертифікації ...нажаль припинили свої прогулянки та купівлі в торговельному центрі! Ви обрали свій вибір,...
ФОК, торговельно-розважальний комплекс фото
3.8
14 відгуків
  • done активний відпочинок
Файні столи для гри в пінпонг, рекомендую 👍
Мова