Прокат автомобілів Житомир

Рейтинг кращих компаній по прокату автомобіля в Житомирі по відгукам житомирян

Відносно недавно з'явилася в Житомирі оренда авто як послуга. В принципі, вона нова для всієї України, адже раніше вона була недоступною навіть в столиці. Організації, які видають авто на прокат в Житомирі, відзначають, що послуга є дуже затребуваною, а попит на неї стабільно... Показати ще

Відносно недавно з'явилася в Житомирі оренда авто як послуга. В принципі, вона нова для всієї України, адже раніше вона була недоступною навіть в столиці. Організації, які видають авто на прокат в Житомирі, відзначають, що послуга є дуже затребуваною, а попит на неї стабільно зростає з року в рік. Хто ж нею користується?

  • Люди, яким потрібна машина завжди, а власний транспортний засіб зламався, потрапив в ДТП, був взятий родичами і т.д.
  • Туристи (як українці, так і іноземці), які хочуть з комфортом ознайомитися з містом і його околицями за короткий час, а свою машину забули вдома або зовсім її не мають.
  • Підприємці, які хочуть справити на партнерів гарне враження.
  • Люди, які шукають дорогі машини для весілля або іншого особливого торжества.
  • Будь-яка людина, у якої з'явилося бажання позичити авто і відправитися в подорож.

Прокат машини в Житомирі оформляється дуже легко і швидко. Той, хто бажає скористатися послугою, повинен пред'явити мінімальний пакет документів, серед яких значиться і водійське посвідчення. Необхідно також мати певну суму грошей на оплату послуги і для застави, котра повертається клієнтові після повернення транспортного засобу в гараж. В узгоджений час власник авто зобов'язаний подати його клієнту в справному стані, зі страховкою, повністю придатного до експлуатації.


Вартує прокат автомобілів в Житомирі по-різному, тому що все залежить від бренду, моделі і класу машини, тривалості оренди. У місті найчастіше замовляють автомобілі елітні (для весіль), малолітражки і бізнес-клас.


У Житомирі автопрокат досить розвинений, але потрібно ретельно вибирати організацію для співпраці. В першу чергу варто звернути увагу на характер автопарку, його якість, рівень обслуговування, можна вивчити відгуки. Обов'язково вивчіть договір і врахуйте, що послугу вам можуть і не надати (компанія залишає за собою право відмовити вам, якщо їй щось не сподобалося).


Знайти компанії, які надають послугу автопрокату в Житомирі дуже легко, якщо зайти на наш сайт ТОП 20юа. Тут розміщена вся інформація про місцеві фірми - назви, адреси, контакти, особливості автопарку і надання послуги, інші дані.

Часто шукають:
Мова